Wieńce pogrzebowe NOWY SĄCZ

Wieńce pogrzebowe są najczęściej wybieraną kompozycją kwiatów na pogrzeb. Dają ogromne możliwości aranżacyjne, ponieważ umieszczone są na stabilnym stelażu, który można ustawić pionowo lub poziomo. Wzmacniana konstrukcja wieńców pozwala na wygodne transportowanie i sprawia, że ich wygląd nie zmieni się drastycznie pod wpływem warunków pogodowych lub upływającego czasu.

Wiązanki pozwalają wyrazić szacunek lub miłość do zmarłej osoby podczas jej ostatniej podróży na miejsce spoczynku. Mają szczególne znaczenie sentymentalne i są symbolem pomagającym uporać się ze stratą.

Małe i duże wieńce pogrzebowe — Nowy Sącz

W ofercie kwiaciarni internetowej Wieniec24 można składać zamówienia na gotowe wieńce wybrane spośród szerokiego katalogu możliwości z opcją personalizacji lub zlecać indywidualne projekty do wykonania. Dostępne są kwiaty i rośliny pochodzące z lokalnych upraw lub o wyglądzie egzotycznym. Dekorujemy je dodatkowo liśćmi, gałązkami i trawami

Każdy z proponowanych wieńców można zakupić w różnym rozmiarze – od najmniejszych, przez średnie i duże, aż po wersje deluxe. Na wieńcu można umieścić szarfę z dowolnym napisem lub datą. Do usługi można zamówić także znicz, kartkę kondolencyjną lub zadbać o specjalne warunki dostawy. Gwarantujemy dowóz kwiatów w ciągu 24 godzin od złożonego zamówienia we wskazane miejsce – do mieszkania lub domu pogrzebowego, na cmentarz czy do kościoła.

W naszej ofercie znajdują się dwa podstawowe typy wieńców z dostawą:

Cena wieńców pogrzebowych — Nowy Sącz

Ceny wieńców mogą być bardzo różne, jednak zadbaliśmy o dostępność wiązanek na każdą kieszeń. W Wieniec24 można zakupić kwiaty w cenach od 140 do 1500 złotych, zależnie od wybranego wariantu. Komponujemy zarówno małe, ale piękne wieńce, jak również ogromne, złożone aranżacje na dużych stelażach. Nasi floryści starannie dobierają każdy kwiat i ozdobę niezależnie od wielkości i ceny wybranego wieńca. Dzięki niezawodnej jakości kwiatów wykorzystywanych w naszej kwiaciarni internetowej oraz terminowości dostawców cieszymy się uznaniem wszystkich Klientów.