Kwiaty na pogrzeb NOWY SĄCZ - Kwiaciarnia online

Kiedy odchodzi ktoś bliski, osobom z jego otoczenia zależy na tym, aby godnie się pożegnać. W wyrażeniu szacunku i tęsknoty za zmarłym pomocne są kwiaty na pogrzeb. W Nowym Sączu funkcjonuje kwiaciarnia Wieniec24, która dba o to, aby każdy szczegół zaplanowanej kompozycji był idealny. 

Umożliwiamy zamówienie kwiatów całkowicie zdalnie, ponieważ wiemy, jak trudno w tym czasie jest realizować przygotowania związane z pogrzebem. Dzięki kwiaciarni online można wybrać odpowiedni wieniec pogrzebowy w Nowym Sączu lub wiązankę, bez pośpiechu obmyślając każdy szczegół kompozycji.

Kwiaty na pogrzeb w Nowym Sączu w wyjątkowym wydaniu

Zazwyczaj, kiedy chcemy pożegnać się ze zmarłym, istotne jest to, jak dokładnie będzie wyglądał wieniec lub wiązanka. Umożliwiamy więc:

  • stworzenie kompozycji personalizowanych – w ulubionym za życia zmarłego kolorze lub z wykorzystaniem konkretnego rodzaju kwiatów i dodatków,
  • zakup wiązanek gotowych, które mogą wyrażać określone emocje,
  • dołączenie do kwiatów imienia i nazwiska zmarłego, wybranego cytatu lub słów pożegnania,
  • wybór kwiatów naturalnych lub sztucznych.

Cena kwiatów na pogrzeb w Nowym Sączu

Kwiaciarnia Nowy Sącz Wieniec 24 oferuje kwiaty w najróżniejszych przedziałach cenowych, dostosowanych do określonych możliwości finansowych. Staramy się, aby proponowane wieńce na pogrzeb były w cenach konkurencyjnych. Koszty poszczególnych wiązanek pogrzebowych w Nowym Sączu zależne są od wybranego rodzaju i szczegółów konkretnego zamówienia. Na cenę wpływają parametry takie jak wykorzystane do stworzenia aranżacji rośliny, jej wielkość oraz wybrane opcje dodatkowe.