Wiązanki pogrzebowe NOWY SĄCZ

Wiązanki pogrzebowe są ważnym elementem każdej uroczystości. Pomagają wyrazić uczucia do osoby bliskiej i są pięknym symbolem pożegnalnym. Kwiaty bez trudu można dopasować do charakteru uroczystości czy relacji za życia z osobą, którą odprowadzamy na miejsce spoczynku. W asortymencie kwiaciarni internetowej Wieniec24 można znaleźć bardzo szeroki wybór kwiatów i wieńców pogrzebowych.

Oryginalne i nietypowe wiązanki pogrzebowe — Nowy Sącz

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje wiązanek tak, by każdy mógł znaleźć tą, która będzie odpowiednia. W kwiatach można umieścić szarfę, na której zawarte będzie pożegnanie, parę słów do osoby zmarłej lub jej imię i nazwisko. Dostępne są wiązanki:

  • wykonane z kwiatów sztucznych lub naturalnych,
  • z rozmaitymi dodatkami w postaci traw, ozdób, koszyczków i kartek,
  • wielokolorowe lub stonowane, utrzymane w jednej, dominującej barwie,
  • w odmiennych kształtach – zależnie od miejsca, w którym mają zostać umieszczone – na trumnie, grobie czy w jego okolicy.

W Wieniec24 można dostać zarówno tradycyjne, minimalistyczne kompozycje kwiatowe, jak również bardzo oryginalne i nietypowe zestawienia.

Cena wiązanek pogrzebowych w Nowym Sączu

Cena wiązanek pogrzebowych dostępnych w kwiaciarni internetowej Wieniec24 zależna jest od rodzaju wybranych kwiatów i wielkości bukietu. Można zdecydować się na wybór wiązanki oscylującej w okolicach 140 złotych, jednak nie brakuje również wytwornych kompozycji w cenie kilkuset złotych o ogromnych rozmiarach i ciekawych dekoracjach.

Wiązanki pogrzebowe - współpraca z Wieniec24

Do każdego zamówienia na wiązankę pogrzebową podchodzimy z należnym szacunkiem i niebywałą starannością. Wiemy, że kwiaty na pogrzeb są symbolem pożegnania, z którym często wiążą się trudne emocje. Chcemy, aby każdy bukiet wychodzący z pracowni florystycznej był idealny i odzwierciedlał miłość lub sympatię do osoby zmarłej. 

W naszej ofercie posiadamy m.in.:

Wiązanki dostarczamy w dowolne, wskazane przez Klienta miejsce już w 24 godziny po złożeniu zamówienia.