Wiązanki pogrzebowe POZNAŃ

Symboliczne kwiaty składane na grobie są najbardziej wymownym sposobem na pożegnanie zmarłego, okazanie mu szacunku i złożenie hołdu dla jego pamięci. Wiązanki pogrzebowe są najchętniej wybieraną formą ostatniego pożegnania. W kwiaciarni internetowej Wieniec24 dokładamy starań, aby ta kompozycja florystyczna była wyrazem szacunku i pamięci o zmarłym. Dowozimy kwiaty do wskazanego miejsca w Poznaniu i okolicach.

Wiązanki pogrzebowe z żywych i sztucznych kwiatów

Wiązanki pogrzebowe są jedną z najpopularniejszych form funeralnych kompozycji kwiatowych, którymi składa się hołd osobie zmarłej. Najczęściej wiązanki przynoszone są przez dalszą rodzinę i przyjaciół. W kwiaciarni internetowej Wieniec24 układamy tego rodzaju kompozycje na liściu palmowym, bananowca, monstery lub innego rodzaju rośliny wybranej przez zamawiającego. 

Nasze kompozycje tworzymy z żywych lub sztucznych kwiatów. Wiązanka pogrzebowa składa się zazwyczaj z kilkunastu kwiatów tego samego lub różnego gatunku. W swoich kompozycjach florystycznych wykorzystujemy najpopularniejsze rodzaje roślin, które kojarzone są z ceremonią ostatniego pożegnania. Chryzantemy, goździki, róże, lilie, kalie, margaretki czy gerbery to kwiaty trwałe, ale i symboliczne w swym wyrazie. Z ich pomocą wyraża się smutek, żal, rozpacz, ale i uczucia oraz pamięć. Całość zwieńczona jest żałobną szarfą ze wskazanym napisem lub sentencją. 

Chcemy ulżyć osobom pogrążonym w żałobie, dlatego też staramy się pomóc w wyborze symbolicznych kwiatów na pogrzeb. Co ważne - dowozimy stworzone przez nas wiązanki pogrzebowe na wskazane miejsce w Poznaniu lub w innych miastach w Polsce. 

Cena wiązanek pogrzebowych w Poznaniu

Ostateczna cena takiej kompozycji florystycznej zależy od tego, czy kwiaty są żywe, sztuczne, ile ich jest i jaki jest ich rodzaj. Zwyczajowo koszt takiej wiązanki pogrzebowej mieści się w przedziale od 40 do 200 złotych (w zależności od jej wielkości). Wiązankę pogrzebową dowozimy na wskazane miejsce w Poznaniu, by tym sposobem odciążyć od tego zadania rodzinę pogrążoną w smutku.