Wieńce serce ŁÓDŹ

Ostatnie pożegnanie bliskiej osoby to bardzo trudny i bolesny moment dla rodziny. Eleganckie i utrzymane w stonowanej kolorystyce kompozycje kwiatowe z łódzkiej kwiaciarni będą wyrazami szacunku, miłości i przywiązania do zmarłej osoby.

Wieńce serce Łódź - cena

Ostatnie dni przed pogrzebem to okres, kiedy bliscy nie są w stanie uporać się z najprostszymi zadaniami. W tym czasie warto skorzystać z oferty kwiaciarni w Łodzi, która nie tylko zajmuje się produkcją wieńców pogrzebowych ale również ich transportem.

Cena świadczonych usług jest bardzo przystępna i konkurencyjna. Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z gotowymi kompozycjami, które są dostępne w odpowiedniej zakładce wieńce pogrzebowe Łódź. Klient może oczywiście zamówić wieniec pogrzebowy według indywidualnego projektu. Dla rodziców, rodzeństwa bądź dziadków dobrym wyborem będzie okazały wieniec w kształcie serca, który odda łączące uczucie i przywiązanie. Kompozycje z łódzkiej kwiaciarni dostarczane są do domu klienta bądź wprost na cmentarz. To idealne rozwiązanie, gdy bliscy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu, a chcą oddać hołd zmarłej osobie. 

Wieńce serce Łódź - kwiaty żywe czy sztuczne?

Klienci bardzo często zastanawiają się, która wersja będzie najlepszym wyborem. Kwiaty żywe sprawdzą się w okresie wiosennym i letnim, kiedy warunki pogodowe sprzyjają trwałości kwiatów. W okresie zimowym warto postawić na wieńce wykonane ze sztucznych kwiatów, które do złudzenia przypominają naturalne odpowiedniki. Przy tworzeniu wieńca zazwyczaj wykorzystywane są róże, goździki, lilie, dalie bądź wiązanki wykonane z różnorodnych kwiatów. 

Całość wykonana jest na specjalnych liściach, które podtrzymują kompozycję. Nawodnienie zapewnia nasączona gąbka, dyskretnie umieszczona pod wieńcem.

Oczywiście całość zostaje zwieńczona szarfą z ułożonym przez klienta napisem bądź wybranym gotowym hasłem.  Pracownicy kwiaciarni z samego serca Łodzi służą radą i pomocą na każdym etapie składania zamówienia. Z pracownikami można skontaktować się telefonicznie bądź drogą mailową.