Wiązanki pogrzebowe ŁÓDŹ

W tym smutnym i refleksyjnym dniu, jakim jest ceremonia ostatniego pożegnania, kwiaty stanowią symbol pamięci, oddania, niesłabnącej miłości. To dodatek, który niemal zawsze towarzyszy drodze do miejsca spoczynku i przebija się na tle czarnego konduktu żałobnego. Tworzymy oraz dostarczamy wiązanki pogrzebowe na terenie Łodzi.

Idealne wiązanki pogrzebowe

Wiązanka pogrzebowa jest mniejszą formą kompozycji florystycznej od wieńca. Również układana jest na planie liścia palmowego, bananowca, kordyliny krzewiastej czy innego rodzaju roślin zielonych, które z gracją wkomponują się we wiązankę. 

Nasze wiązanki pogrzebowe, które dostarczamy pod dowolny adres w Łodzi lub innym mieście, tworzymy zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów. Przy układaniu wiązanki zwracamy uwagę na sezonowość roślin i z nich komponujemy stosowne bukiety na ceremonię ostatniego pożegnania. 

Zwyczajowo w naszych wieńcach pogrzebowych stosujemy kwiaty, które kojarzone są z obrządkiem funeralnym. To między innymi chryzantemy, lilie, dalie, kalie, róże, goździki, margaretki, gerbery. Rośliny te są nie tylko trwałe, dzięki czemu taka kompozycja może przetrwać wiele dni, ale niektóre z nich mają swoje znaczenie, które ściśle związane jest z żalem, smutkiem, tęsknotą i wiecznością. To odczucia, które szczególnie chcemy wyrażać podczas ostatniego pożegnania z osobą zmarłą. 

Wieniec24 - dostarczanie wiązanek pogrzebowych do Łodzi

Nasza kwiaciarnia internetowa oferuje dowóz wiązanki pogrzebowej do dowolnego miejsca w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu czy innym mieście wskazanym przez klienta. Nie zawsze możliwa jest obecność na ceremonii funeralnej, a symbolicznym gestem w postaci kwiatów można wyrazić hołd dla osoby zmarłej. Wiemy też, że bliskiej rodzinie pogrążonej w żałobie trudno jest trzymać pieczę nad całą organizacją pogrzebu. Dlatego też Wieniec24 pomaga w wyborze odpowiedniej wiązanki i w dowiezieniu jej na ostateczne miejsce spoczynku zmarłego.