Wieńce serce KONIN

Śmierć bliskiej osoby to wydarzenie smutne, a jednocześnie podniosłe. W momencie, w którym dostajemy informację o śmierci ukochanej osoby pojawia się myśl, że trzeba zorganizować pogrzeb, który będzie nie tylko ostatnim pożegnaniem, ale przede wszystkim swego rodzaju hołdem dla tej osoby. Aby uczcić pamięć zmarłego, bliscy kupują również wieniec będący ostatnim prezentem. Szeroka oferta kwiaciarki i osób zajmujących się tworzeniem kompozycji pogrzebowych sprawia, że wybór bywa czasem problematyczny i potrzebna jest konsultacja ze specjalistą, który doradzi i pomoże podjąć ostateczną decyzję co do wyboru konkretnego wieńca.

Wieńce serce Konin

Jedną z częściej wybieranym opcji wśród najbliższych osób zmarłego są wieńce w kształcie serca. Nie tylko są efektowne, ale przede wszystkim pozwalają oddać cześć zmarłemu i pokazać, że uczucie, którym je darzyliśmy, trwa i będzie trwać nadal. Wieńce w kształcie serca mają różne rozmiary i wykonane są z różnych kwiatów i materiałów florystycznych.

Wieńce serce Konin cena

Cena wieńca pogrzebowego w kształcie serca jest różna w zależności od wielkości i użytych materiałów i może wahać się od ok. 200 zł do nawet blisko 1000 zł. Serca wykonane na naturalnym igliwiu, z żywymi kwiatami będą z pewnością droższe od tych wykonanych na sztucznym podkładzie czy ze sztucznych kwiatów. Również to, czy wieniec jest stojący czy leżący z pewnością wpływa na cenę ostateczną produktu końcowego. Także szarfa dołączona do wieńca wpływać będzie na cenę końcową, bowiem szarfy wypisywane ręcznie są droższe niż gotowe, drukowane.