Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów KONIN

W momencie, kiedy otrzymujemy informację o śmierci bliskiej osoby towarzyszy nam szok i niedowierzanie. Później zaczynają przychodzić do nas myśli, że trzeba zorganizować godny pochówek. Jednym z istotnych elementów podczas planowania pogrzebu jest wybór odpowiedniej wiązanki lub wieńca pogrzebowego. W przypadku najbliższej rodziny najczęściej wybór pada na wieńce pogrzebowe, w zależności od m.in. pory roku - wieńce sztuczne lub naturalne.

Unikalne wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów Konin

Jednym z gotowych rozwiązań są sztuczne wieńce pogrzebowe, których charakterystyczną cecha jest to, że nie dość, że są wykonane na podkładzie ze sztucznego igliwia, to użyte kwiaty również są sztuczne. Jest to rozwiązanie nie tylko dla osób, którym zależy na tym, by wieniec przeleżał na grobie jak najdłużej, ale również dla tych, którzy z różnych powodów nie mają aktualnie dużego zasobu gotówki. Wybierając wieniec pogrzebowy nie trzeba już kłaść nacisku na dobór kolorystyczny kwiatów użytych do wieńca, bowiem obecnie nie ma już takiego rozdziału kolorystyki, jaki był "modny" jeszcze parę lat temu.

Wieńce pogrzebowe sztuczne Konin cena

Ceny wieńców wahają się w zależności od tego, jaki rodzaj podłoża rodzina wybiera. Wieńce na sztucznym podkładzie są nieco niższe niż te wykonane na naturalnym igliwiu. Ostateczna cena końcowa wieńca jest ustala indywidualnie z każdym klientem podczas składania przez niego zamówienia, bowiem zależna jest ona nie tylko od rodzaju podkładu i rodzaju kwiatów, ale również od wielkości wiązanki, tego, czy wieniec ma być stojący czy leżący, czy ma być transport po stronie wykonawcy wieńca. Na cenę wieńców sztucznych wpływ również rodzaj użytej szarfy z tekstem pożegnania - czy szarfa jest wypisywana ręcznie z indywidualnym tekstem, czy standardowa, gotowa, drukowana. Cena sztucznych wieńców pogrzebowych w Koninie waha się w przedziale od 100 do 350 zł, zdarzają się też wieńce droższe, jednak cena ostateczna zawsze i tak jest ustalona podczas zamówienia konkretnego wieńca.