Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów z lokalnych kwiaciarni z Ostrowa Wielkopolskiego cechują się dużą trwałością, oryginalnością, a także starannością wykonania. Sklep Wieniec24.pl pośredniczy w zakupie wieńców na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Żywe kwiaty na grobie bliskich zmarłych pozwalają wyrazić naszą wdzięczność za wspólnie spędzony czas, miłość do zmarłego, tęsknotę i smutek.

Unikalne wieńce pogrzebowe żywe Ostrów Wielkopolski

Profesjonalni floryści, którzy pracują w kwiaciarniach w Ostrowie Wielkopolskim, podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia i do każdego Klienta i starają się sprostać wszystkim wymaganiom i indywidualnym preferencjom. Wybór kwiatów, kolorystyki, sezonowych dodatków, to nie jest łatwa decyzja. Szczególnie w tak trudnym czasie, jakim jest żałoba. Dzięki zespołowi, który posiada długoletnie doświadczenie, zamówienie wieńca pogrzebowego z żywych kwiatów jest zdecydowanie łatwiejsze.

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów Ostrów Wielkopolski cena

Końcowe koszty wieńca pogrzebowego z żywych kwiatów zależą od wielu czynników. Jednym z nich jest ilość oraz rodzaj kwiatów użytych do kompozycji. Bardzo spektakularne wiązanki składają się z aż 150 kwiatów, które są bardzo gęsto i ciasno ułożone, co tworzy przestrzenną, piękną kompozycję. Mniejsze wersje to około 100 kwiatów. Wpływ na cenę ma również kształt wiązanki (może to być, na przykład, serce czy bardzo klasyczny koło ). Dodatkowo, w zależności od sezonu i pory roku, do wieńca można dołączyć kwiaty i dodatki sezonowe, które doskonale uzupełnią kompozycję. Karta kondolencyjna, znicze pasujące do zestawu, a także szarfa z ostatnim pożegnaniem czy ulubioną sentencją zmarłego również mają wpływ na cenę końcową zamówienia. Zamówienia powinny być składane z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, aby możliwe było zrealizowanie i dokładne przygotowanie wieńca. W dniu ceremonii jest on dostarczany pod wskazany adres, na przykład do zakładu pogrzebowego, kościoła czy kaplicy cmentarnej.