Wieńce pogrzebowe KIELCE

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 przygotuje przepiękne, upamiętniające Państwa bliską zmarłą osobę wieńce pogrzebowe. Kielce i okolice to obszar, na którym wieniec pogrzebowy czy też wiązankę pogrzebową dostarczymy pod wskazany adres, również bezpośrednio do kościoła lub kaplicy oraz na cmentarz. Kwiaty zamówią Państwo na naszej stronie internetowej wypełniając krótki formularz. Pragniemy pomóc – oszczędzić stres, nerwy czy frustrację. Aby w trudnym czasie mogli Państwo skupić się na tym, co najważniejsze.

Wiązanka i wieniec pogrzebowy z dostawą – kwiaciarnia wysyłkowa Wieniec24

W mieście Kielce i okolicach zamówią Państwo piękne i trwałe kwiaty pogrzebowe z dostawą w wyznaczonym terminie i miejscu. Wystarczy wybrać kompozycję, wypełnić krótki formularz (potrzebne dane, rozmiar wieńca, dodatkowe elementy, np. napis na szarfie), a całą resztę zapewni nasza firma. Proponujemy duży wybór wieńców i wiązanek pogrzebowych z kilku rodzajów kwiatów, w wielu rozmiarach, formach i kolorystyce (unikamy dużych kontrastów kolorystycznych). Wszystkie nasze kompozycje znajdą Państwo w zakładce Kwiaty na pogrzeb Kielce.

Zachęcamy, aby zawęzić poszukiwania do wybranej kategorii, np. Wieńce serce Kielce – wszystkie kompozycje z tej oferty mają przepiękny kształt serca, a tworzymy je z kwiatów ciętych w kolorze np. białym, czerwonym, różowym i kremowym. Wieniec możemy także umieścić na stojaku. Z kolei w kategorii Wiązanki pogrzebowe Kielce znajdą Państwo najróżniejsze połączenia – w pełni oddadzą emocje, które chcieliby Państwo przekazać żegnanemu bliskiemu.

Ile kosztują wieńce pogrzebowe (Kielce)?

Cena wieńca pogrzebowego to od około 270 do ponad 1400 zł – zależy od wielkości i formy wieńca oraz rodzaju kwiatów i dodatków. Na wieńcu proponujemy umieszczenie szarfy z przygotowanym przez Państwa napisem, a do kwiatów możemy również dołączyć znicze. Świadczymy usługę typu „zamów kwiaty przez internet”. Wystarczy wypełnić formularz oraz wykonać przelew bankowy, a kwiaty otrzymają Państwo w wyznaczonym miejscu i terminie. Jeśli mają Państwo pytania lub potrzebują pomocy, jesteśmy do pełnej dyspozycji.