Kwiaty na pogrzeb KIELCE - Kwiaciarnia Online

Upamiętnić zmarłego bliskiego, wyrazić miłość czy sympatię, szacunek, podziw i żal można na wiele sposobów. Jednym z nich są tradycyjne kompozycje kwiatowe. Nasza kwiaciarnia wysyłkowa Wieniec24 przygotowuje różne formy wieńców i wiązanek pogrzebowych, także z kwiatów żywych, oraz dostarcza je w umówionym terminie pod podany adres: miejsce zamieszkania zamawiającego lub do kaplicy, kościoła, domu pogrzebowego i na cmentarz (w mieście Kielce i okolicach). Kwiaty zamówią Państwo online. Chcemy uczynić ten trudny czas odrobinę łatwiejszym!

Jakie przygotowujemy kwiaty na pogrzeb – Kielce i okolice

Przygotowujemy tradycyjne kwiaty pogrzebowe w różnych wydaniach, czyli wieńce oraz wiązanki pogrzebowe. Wiązankę czy wieniec pogrzebowy tworzymy z pięknych kwiatów ciętych lub sztucznych, a są to m.in. róże, chryzantemy, gerbery, lilie, kalie czy goździki (unikamy tylko dużych kontrastów kolorystycznych). Każdy wieniec czy wiązankę pogrzebową cechuje spójność stylistyczna i stonowanie. Różne rozmiary, formy i barwyto do Państwa oczekiwań dopasuje się nasza kwiaciarnia.

Kielce i okolice to rejon, w którym świadczymy wszystkie nasze usługi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą podzieliliśmy na poszczególne kategorie:

Jak zamówić i ile kosztują kwiaty na pogrzeb (Kielce)?

Cena kwiatów na pogrzeb wynika z kilku zmiennych, np. rozmiaru, formy kompozycji czy rodzaju kwiatów. Wiązanki kosztują od 150 zł, wieńce od około 270 zł

Jako kwiaciarnia internetowa proponujemy usługę rodzaju „zamów kwiaty online” – wybierają Państwo kwiaty i wypełniają krótki formularz. My zajmujemy się całą resztą!