Wieńce pogrzebowe KATOWICE

Kompozycjami kwiatowymi najczęściej przynoszonymi na pogrzeb przez najbliższą rodzinę zmarłego są wieńce. Floryści współpracujący z nami przygotowują kompozycje z naturalnych oraz sztucznych kwiatów, w zależności od preferencji Zamawiającego, dokładając wszelkich starań, aby stworzyć wysokiej jakości wieńce pogrzebowe. Katowice należą do obszaru działalności naszej kwiaciarni, dlatego wybraną kompozycję możesz zamówić pod wskazany adres tak, aby nie martwić się jej odbiorem w dniu pogrzebu.

Wieniec pogrzebowy – jakie kwiaty wybrać?

Floryści do przygotowania wieńców pogrzebowych wykorzystują m.in.:

  • chryzantemy,
  • tulipany
  • róże,
  • lilie.

Kompozycje są również dekorowane różnego rodzaju liśćmi, dzięki którym wieńce zyskują niepowtarzalny charakter. Przed zamówieniem danych kwiatów, warto poznać ich znaczenie i wybrać te podkreślające relację, jaka łączyła daną osobę ze zmarłym. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej kompozycji, można także rozważyć zakup wariantu wykonanego z kwiatów, które szczególnie lubiła żegnana osoba.

Istotny jest także kolor kwiatów. Białe kompozycje symbolizują czystość i niewinność, dlatego zazwyczaj są wybierane przez osoby, które muszą pożegnać młodą osobę. Te składające się z jasnych roślin w ciepłych odcieniach zwykle są składane na grobach kobiet, natomiast osoby żegnające mężczyzn najczęściej wybierają zimne barwy kwiatów do wieńca pogrzebowego. Do Katowic można zamówić klasyczne kompozycje w standardowych kolorach, jak i warianty nietypowe, np. w kształcie serca lub krzyża.

Wieńce pogrzebowe Katowice – cena niepowtarzalnej kompozycji kwiatowej

Ile płaci się za wieńce pogrzebowe w Katowicach? Cena każdej kompozycji zależy od tego, z jak dużej liczby oraz jakich kwiatów jest zrobiona. Warto podkreślić, że do wykonania wieńców wykorzystujemy tylko najlepsze rośliny, które mają odpowiednie, symboliczne znaczenie. Zamówienia ze strony Wieniec24 zwykle dostarczamy dodatkowo pod wskazany adres w ciągu 24 godzin od dokonania płatności.