Mycie i czyszczenie grobów KATOWICE

Większość z nas za wszelką cenę pragnie zadbać o estetyczny wygląd nagrobków, jednak nie każdy ma na to czas. Dla wszystkich osób poszukujących profesjonalnej firmy specjalizującej się w dbaniu o pomniki i groby bliskich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z usługi sprzątania grobów w Katowicach.

Profesjonalne sprzątanie grobów – Katowice

Realizujemy mycie grobów w Katowicach z ogromną starannością i zaangażowaniem. Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone preparaty, które nie niszczą struktur nagrobkowych, a także je pielęgnują. Usługi realizowane są jednorazowo lub w pakietach miesięcznych i kwartalnych – w zależności od indywidualnych ustaleń z klientem. Sprzątanie grobu wykonują wyłącznie godne zaufania osoby, które podczas pracy potrafią zachować należyty szacunek do zmarłych.

Co obejmuje kompleksowa opieka nad grobami – Katowice

Kompleksowe czyszczenie grobów w Katowicach obejmuje nie tylko mycie i sprzątanie nagrobka, ale również zapalenie znicza, odśnieżanie w zimie, grabienie liści jesienią, pozostawienie wybranych kwiatów, a także przekazanie dokumentacji fotograficznej. Poszczególne czynności zależą od zakresu wybranego pakietu. Poza jednorazowymi, miesięcznymi czy kwartalnymi usługami nasza firma podejmuje się także pomocy w sprzątaniu grobu przed i po pogrzebach, jak i również w okolicy świąt.

Wieńce i wiązanki można zamówić wcześniej na stronie naszej kwiaciarni internetowej jeszcze na etapie wyboru usług związanych ze sprzątaniem grobu. Kwiaty będą symbolem tęsknoty za zmarłym i uczucia, jakim się go darzyło, co można okazać nawet w dniu, w którym bliska osoba nie jest w stanie osobiście odwiedzić cmentarza. Aby obejrzeć i wybrać piękne bukiety, które przygotowują nasze florystki, wystarczy odwiedzić kategorię: