Wieńce pogrzebowe GLIWICE

Przynoszenie roślin na uroczystości związane z pochówkiem to piękna tradycja obecna w wielu kulturach na całym świecie. Mniejsze formy to bukiety lub wiązanki, zaś do tych najbardziej okazałych, zarezerwowanych dla rodziny zmarłego, zalicza się wieńce pogrzebowe. W Gliwicach takie kompozycje przygotowuje firma Wieniec24 – zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami, które pomogą pożegnać bliską osobę.

Sprzedaż wieńców pogrzebowych w Gliwicach

Firma Wieniec24 zajmuje się przygotowywaniem i dostarczaniem wieńców pogrzebowych w Gliwicach i innych miejscowościach w kraju. Współpracujemy z doświadczonymi florystami, którzy łączą wybrane gatunki kwiatów ciętych w wiązanki do wyrażenia szacunku zmarłym. Standardowe wieńce pogrzebowe z Gliwic przygotowywane są na podstawie z gałązek iglastych, które nadają kształt, a także zapewniają stabilność kompozycji. Ciemnozielona barwa igieł sprawia, że wyraziste kolory lilii, róż czy goździków nabierają nieco powagi i wprawiają zebranych w zadumę.

Wiemy, jak trudna jest organizacja pogrzebu. Aby chociaż trochę ułatwić naszym klientom zamówienie dużych wieńców pogrzebowych w Gliwicach, przygotowaliśmy wygodny formularz – wystarczy go wypełnić, a my zajmiemy się resztą. Oprócz adresu i miejsca z datą dostawy w zamówieniu znajduje się opcja dodania zniczy, karty kondolencyjnej lub napisu na szarfie, które uzupełniają zestaw.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wieńców:

Wieńce pogrzebowe z Gliwic – cena kwiatów i dowozu

Najczęściej dostarczane wieńce pogrzebowe to dość duże formy, składające się nawet z 60 pojedynczych kwiatów. Nie zawsze jednak klientom zależy na takich kompozycjach – czasami mniejsze wiązanki znacznie lepiej wyrażają to, co niezbędne. Ceny wieńców pogrzebowych z Gliwic zależą od rozmiaru bukietu. Powyższe realizacje posiadają przybliżone koszty przygotowania. Natomiast niezależnie od wielkości wieńców pogrzebowych w Gliwicach cena dowozu zależy od lokalizacji wskazanego miejsca, dlatego całkowitą wycenę usługi podajemy podczas rozmowy z klientem. Zapraszamy zatem do kontaktu.