Wiązanki z żywych kwiatów GLIWICE

Uroczystości pogrzebowe mają swoją uroczystą oprawę, której ważnym elementem są również wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów. Oddaje się w ten sposób cześć tym, którzy odeszli. Profesjonalni floryści z kwiaciarnia internetowej wieniec24.pl to specjaliści, którzy skomponują najlepszą wiązankę. Mają wieloletnie doświadczenie w realizacji takich właśnie projektów.

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów Gliwice - cena

Zakres prac, czyli to jest jak duża będzie wiązanka pogrzebowa w Gliwicach, z jakich gatunków roślin będzie złożona, czy będzie miała szarfę z indywidualnym napisem - to wszystko oczywiście wpływa na cenę zamówienia. Kwiaciarnia online wieniec24.pl pozwala na swobodny wybór wiązanki pogrzebowej, jej formy i rozmiaru. W jej ofercie znajdują się wiązanki mniejsze, skromniejsze z kilkunastu kwiatów, a także okazałe, złożone nawet z kilkudziesięciu roślin. 

Wiązanki pogrzebowe żywe Gliwice- jak i gdzie zamówić? 

Kwiaciarnia Wieniec24.pl to miejsce, gdzie w bardzo prosty, intuicyjny sposób można złożyć zamówienie, które składa się w formie koszyka sklepu internetowego. Wybiera się wzór wiązanki, dodaje elementy zdobienia takie jak szarfa, wskazuje jaki ma być na niej napis, można też zaznaczyć jak i gdzie wiązanka pogrzebowa z żywych kwiatów w mieście Gliwice ma być dostarczona, z określeniem godziny i sposobu dostawy (do rąk własnych czy poprzez pozostawienie w miejscu wskazanym). Dostępne są również dodatkowe opcje jak karta kondolencyjna czy dołożenie do zamówienia zniczy. Możliwe jest także otrzymanie potwierdzenia SMS-em realizacji usługi wtedy, kiedy nie jest możliwe osobiste uczestnictwo w uroczystości.