Wieńce pogrzebowe GDAŃSK

Bliscy pogrążeni w smutku, którzy tworzą wspólnie kondukt żałobny, prawie zawsze niosą ze sobą kwiaty, aby za ich pośrednictwem wyrazić swój ból oraz tęsknotę po stracie. Kwiaty są symbolicznym sposobem na złożenie hołdu osobie zmarłej, które towarzyszą niemal każdej ceremonii ostatniego pożegnania. Również dla nas kwiaty mają znaczenie, a tworzone przez nas kompozycje, które dowozimy do dowolnego miejsca w Gdańsku, układamy z wyczuciem najwyższej estetyki. 

Wieniec pogrzebowy - jaki powinien być?

Wieniec pogrzebowy to dość sporych rozmiarów kompozycja florystyczna, która układana jest w kształcie okręgu lub serca. Ze względu na swój efektowny wygląd wieńce pogrzebowe najczęściej zamawiane są przez najbliższą rodzinę i grono przyjaciół, którzy w ten symboliczny sposób chcą pożegnać i uhonorować osobę zmarłą. 

Wieniec pogrzebowy, który dowozimy do Gdańska lub innych miast w Polsce, skomponowany jest na bazie kwiatów kojarzących się z obrządkiem funeralnym. Lilie, kalie, chryzantemy, róże, gerbery czy goździki to rośliny, które mają swoją symboliczną specyfikę odnoszącą się między innymi do smutku, żalu, tęsknoty, nadziei oraz pamięci. To właśnie te uczucia za pośrednictwem kwiatów chcą wyrazić bliscy pogrążeni w żałobie. Przy tworzeniu kompozycji florystycznych mocno skupiamy się na znaczeniu poszczególnych kwiatów, dzięki czemu nasze wieńce pogrzebowe nie tylko są elementem ceremonii, ale prawdziwym żałobnym gestem. 

Tani wieniec pogrzebowy - Gdańsk 

Kwiaciarnia internetowa Wieniec24 ma swoją misję - chcemy ulżyć rodzinie pogrążonej w żałobie i pomóc jej przejść przez ten smutny oraz traumatyczny czas. Dlatego służymy profesjonalnym wsparciem przy wyborze i tworzeniu wieńców pogrzebowych, które dowozimy na miejsce pochówku na terenie Gdańska oraz innych miast w Polsce. Ta usługa wyróżnia nas spośród innych stacjonarnych kwiaciarni. Wiemy, że nie zawsze osobiście można uczestniczyć w ceremonii ostatniego pożegnania, dlatego też za naszym pośrednictwem można zamówić wieniec, który dowozimy na wskazany adres. Zwracamy przy tym uwagę, by podczas transportu kompozycja kwiatowa była dobrze zabezpieczona i dotarła na miejsce w nieskazitelnym stanie.