Wiązanki pogrzebowe GDAŃSK

Przygotowujemy wiązanki pogrzebowe w Gdańsku. Mogą Państwo u nas zamówić wybraną kompozycję kwiatów, a my dowieziemy ją pod wskazany adres. Na co dzień realizujemy setki podobnych zleceń, dlatego chętnie pomożemy również Państwu. Zamówienia online, które oferujemy, są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy osobiście nie mogą uczestniczyć w pogrzebie.

Jaka wiązanka będzie odpowiednia na pogrzeb?

Polecamy wiązanki pogrzebowe z gdańskiej kwiaciarni utrzymane w jasnej tonacji. Kompozycje pogrzebowe wykonujemy na florecie, na przykład z białych lilii, kalii, kremowych róż i herbacianych goździków. Ozdabiamy je liśćmi i naturalnym igliwiem. To najbardziej klasyczny i piękny symbol pożegnania osoby zmarłej. Nasza kwiaciarnia dokłada wszelkich starań, aby kompozycja była spójna i elegancka. Wiązanki powstają ze świeżych kwiatów i roślin najwyższej jakości. W ofercie mogą Państwo znaleźć także propozycje kompozycji ze sztucznych kwiatów.

Termin realizacji wiązanki pogrzebowej w Gdańsku

Zdajemy sobie sprawę, że czasem informacja o pogrzebie jest natychmiastowa. Przyjmujemy zlecenia na wiązanki pogrzebowe z dostawą z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Podczas składania zamówienia mogą Państwo zdecydować się na kompleksową usługę, która obejmuje także dołączenie szarfy ze specjalnie dedykowanym napisem, karty kondolencyjnej oraz znicza w wybranym rozmiarze. Za pośrednictwem poczty kwiatowej dostarczymy wiązankę pogrzebową na cmentarz, do kaplicy lub kościoła na terenie Gdańska.