Wieńce pogrzebowe ELBLĄG

Nasza firma oferuje wiele rodzajów kompozycji kwiatowych, wśród których na szczególną uwagę zasługują wieńce. Dzięki współpracy z kilkoma lokalnymi kwiaciarniami przygotowujemy i dostarczamy wieńce pogrzebowe w Elblągu. Wykonane z dbałością o każdy szczegół kompozycje stanowią formę godnego pożegnania najbliższych oraz uhonorowania ich pamięci.

Piękne wieńce pogrzebowe w Elblągu

Najczęściej wieńce pogrzebowe z Elbląga zamawiają u nas najbliżsi zmarłego. I nic dziwnego - to dość spore kompozycje (składają się nawet z 60 kwiatów), które najczęściej wyrażają wielką miłość oraz głęboki smutek. Mogą być formami wolnostojącymi, umieszczonymi pionowo na specjalnym stojaku, albo eleganckimi ozdobami trumny. Wykonujemy wieńce na pogrzeby w Elblągu w różnorodnych formach:

  • okrągłe,
  • w kształcie serca,
  • w kształcie łzy,
  • podłużne,
  • nieregularne.

Do wieńców nasi floryści wykorzystują kwiaty tradycyjnie kojarzone z żałobą, jednak biorą również pod uwagę ich trwałość oraz sezon. Dzięki temu najczęściej w dużych kompozycjach pojawiają się róże, chryzantemy, dalie, goździki i margaretki. Ich symbolika w dużej mierze zależy od koloru, polecamy więc:

  • klasyczna biel i czerwień,
  • błękity lub fiolety,
  • róże, żółcie i pomarańcze.

Każda z barw ma nieco inne znaczenie, warto dobrać je zatem do osoby, która odeszła, a także darzonych nią uczuć. Kwiaty mają moc komunikowania tego, co niewypowiedziane.

Wieńce pogrzebowe z Elbląga – cena

Piękne kompozycje roślinne nie muszą być drogie, czego świetnym przykładem są nasze wieńce pogrzebowe z Elbląga. Ceny takich form są korzystne dla klientów – przykładowe realizacje z kosztami znajdują się powyżej. Trzeba jednak pamiętać, że cena wieńców pogrzebowych w Elblągu czy innej miejscowości zależy od wielkości kompozycji oraz wykorzystanych roślin. Na życzenie klienta do kwiatów dołączamy karty kondolencyjne i znicze, co także wpływa na koszty wiązanek.

Zapraszamy do wyboru szczegółowych kategorii:

Dodatkowo oferujemy również dowóz wieńców pogrzebowych w Elblągu. Kiedy klient nie może pojawić się na pogrzebie, niesiemy pomoc i dostarczamy wybrane kompozycje pod podany adres o konkretnej godzinie.