Wieńce serce ELBLĄG

Serce to piękny symbol miłości, oddania, szacunku i ogromnego uczucia jakim darzy się obdarowywaną osobę. Czasami jednak serce przepełnia się smutkiem i żalem, zwłaszcza po stracie kochanej osoby. W piękny i podniosły sposób pragniemy pożegnać kochaną przez nas osobę, na przykład w dniu pogrzebu składając wieniec pogrzebowy w mieście Elbląg. By uświetnić tę chwilę wyjątkowym gestem, kwiaciarnia online wieniec24.pl stworzyła coś unikatowego, czym można się wyróżnić wśród pospolitych bukietów czy wieńców pogrzebowych.

Wieniec pogrzebowy w kształcie serca Elbląg

To nowa forma wieńca pogrzebowego, stworzona na wzór serca, upięta z kwiatów, w przepięknej formie. Całość podtrzymuje odpowiednio dobrany stelaż, wyposażony w dodatkową nogę, więc jest on stabilny i dobrze widoczny. Kwiaty na wieńcu w kształcie serca dobierane są w symetryczny sposób, tak by kształtem przypominały serce. Jest to trwałe rozwiązanie, a zarazem bardzo imponujące. Hołd zmarłemu można oddać w estetyczny i wizualnie piękny sposób, właśnie za pomocą takiego serca. 

Wieńce serce Elbląg cena

To również istotny aspekt tego zakupu, a jest ona w naprawdę przystępny sposób dobrana, adekwatnie do pożądanego efektu. Cena za ten produkt jest dobrana odpowiednio dla każdego, kto w taki piękny i nowoczesny sposób pragnie pożegnać bliską osobę. W cenie produktu dodawana jest również dedykowana szarfa, która stanowi piękne zwieńczenie całego produktu, a zarazem stanowi spersonalizowany prezent dla zmarłej osoby. Kwiaciarnia internetowa wieniec24.pl przygotowuje zamówienia zawsze z należytą dbałością o kwiaty oraz podniosłość chwil, w których są one wykorzystywane.