Wieńce pogrzebowe BIAŁYSTOK

Wieńce pogrzebowe są wyrazem szacunku i miłości dla zmarłego. To ostatni hołd, który towarzyszy mu w miejscu jego wiecznego spoczynku. Taka kompozycja kwiatowa zapewnia godne pożegnanie i jest nieodłącznym elementem orszaku żałobnego. W naszej kwiaciarni internetowej dokładamy wszelkich starań, aby układane przez nas wieńce pogrzebowe spełniały najwyższe standardy i były eleganckim oraz subtelnym elementem ceremonii funeralnych. Wieńce pogrzebowe dowozimy do wskazanego miejsca w Białymstoku.

Kwiaciarnia w Białymstoku - najpiękniejsze wieńce pogrzebowe

Wieńce pogrzebowe są najbardziej okazałą kompozycją florystyczną przygotowywaną na dzień ceremonii ostatniego pożegnania. Najczęściej wieniec ułożony jest w kształcie okręgu lub serca i umocowany na specjalnym podkładzie roślinnym oraz florecie, który ułatwia trzymanie tej dość sporej kompozycji. Całość zwieńczona jest  żałobną wstążką lub szeroką szarfą z napisem. Najczęściej wieńce pogrzebowe zamawiane są przez najbliższe osoby z rodziny lub grupę przyjaciół, która tym sposobem chce oddać hołd osobie zmarłej.

Nasza kwiaciarnia internetowa chce jak najbardziej odciążyć rodzinę zmarłego w tym trudnym dla nich czasie. Dlatego też pomagamy w doborze wieńca pogrzebowego oraz dowozimy go do wskazanego miejsca w Białymstoku (lub innym mieście w Polsce). Wiemy, jak w tych smutnych okolicznościach trudno jest najbliższym skupić się na organizacji ceremonii pogrzebowej, dlatego też - kierowani doświadczeniem i umiejętnościami florystycznymi - proponujemy najlepsze kompozycje florystyczne

Tworzone przez nas wieńce układamy na liściach i trawach, a następnie przyozdabiamy kwiatami. Najczęściej w kompozycjach tych znajdują się chryzantemy, lilie, róże, goździki czy gerbery, których symbolika jest ściśle związana z poczuciem straty, smutkiem, żalem oraz tęsknotą. 

Wieńce pogrzebowe - Białystok - ceny 

Ten rodzaj kompozycji florystycznej należy do najdroższej, gdyż do jej skomponowania używa się 30, 40, 50 lub 60 kwiatów różnego rodzaju. Nasza kwiaciarnia internetowa proponuje jednak stosunkowo tanie wieńce pogrzebowe w Białymstoku, które dowozimy na miejsce pochówku.