Wiązanki pogrzebowe BIAŁYSTOK

W naszej kwiaciarni internetowej znajdą Państwo bogaty wybór wiązanek pogrzebowych z dostawą w Białymstoku. Tradycją ostatniego pożegnania zmarłego jest przyniesienie uroczystej kompozycji kwiatowej i ułożenie jej na grobie lub przy urnie. Zadbamy o każdy szczegół zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klasyczne wiązanki pogrzebowe – Białystok

Jeżeli zależy Państwu na elegancji, proponujemy klasyczne wiązanki pogrzebowe wykonane z róż na florecie. Najpopularniejsze są róże czerwone, białe i kremowe, a czasem herbaciane. Pięknie wyróżniają się na tle zielonego podkładu z żywych liści lub igliwia. Róże są symbolem miłości i szacunku. Przygotowujemy również wiązanki z białych lilii, kalii, gerberów i goździków. Zawsze zachęcamy do jasnej kolorystyki kwiatów, które są wyrazem pozytywnych emocji. Wiązanki pogrzebowe w białostockiej kwiaciarni wykonujemy w kształcie koła, serca i tradycyjnego bukietu. Wiele lat doświadczenia florystycznego sprawia, że kwiaty w wiązance są trwałe, a żaden element kompozycji nie odpada podczas transportu.

Punktualna dostawa w Białymstoku

Wybierając naszą kwiaciarnię, mają Państwo pewność, że zamówiona wiązanka pogrzebowa dotrze na czas. Przygotowaliśmy wiele kompozycji kwiatowych, które dostarczamy bezpośrednio na ceremonię pogrzebu w Białymstoku. Podczas składania zamówienia należy wskazać godzinę oraz datę rozpoczęcia pogrzebu. Za nasze wiązanki pogrzebowe zamawiane do Białegostoku mogą Państwo zapłacić kartą kredytową lub przelewem. Zlecenia na wiązanki realizujemy minimum z jednodniowym wyprzedzeniem.