Wiązanki pogrzebowe RYBNIK

Kwiaty pogrzebowe są symbolem pamięci i tęsknoty po stracie bliskiej osoby. Podczas ceremonii z całego serca pragniemy zaznaczyć naszą miłość i nostalgię. Chcemy jak najgłębiej wyrazić naszą sympatię do zmarłego, ale i wewnętrzny żal oraz smutek. Kwiaty dają wyraz żałobie i hołdu, który składamy tego dnia. Dlatego też zależy nam, aby wiązanki pogrzebowe cechowała najwyższa jakość roślin, by jak najdłużej gościły na grobach.

Wiązanki pogrzebowe – nasza oferta na terenie miasta Rybnik

Kwiaciarnia wysyłkowa to jedna z usług sklepu Wieniec24. Dysponujemy zarówno kwiatami żywymi, jak i sztucznymi. W zależności od prośby klienta możemy dobrać różnorodne odmiany i ułożyć je w bukiety. Wszystko dlatego, że zdajemy sobie sprawę z potrzeb związanych z tym dniem. To ciężki czas, więc zależy nam, by oddać wyraz tęsknoty wedle woli bliskich. Niezależnie od tego, czy Państwa zamówienie to klasyczne chryzantemy, pachnące lilie czy ponadczasowe róże, dołożymy wszelkich starań, aby pomogły uczcić pamięć o zmarłym.

Pracownia florystyczna dostarczy wiązanki pogrzebowe na wybrany adres w mieście Rybnik. Niezależnie od tego, czy jest to kaplica, dom pogrzebowy, cmentarz czy mieszkanie, zawsze przygotujemy kwiaty na pogrzeb w 24 godziny od dokonania zakupu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zrobimy wszystko, aby ułatwić Państwu trudny czas po śmierci bliskiej osoby. Domyślamy się, że w tym czasie jest wiele spraw do załatwienia, ale przede wszystkim trudnych emocji.

Wiązanki pogrzebowe Rybnik – cena od Wieniec24

Nasze wiązanki pogrzebowe średnio kosztują w przedziale od 151 do 370 zł. Wszystko zależy od tego, jakie kwiaty ma zawierać, od rozmiaru i kształtu. Szczegóły oferty zobaczą Państwo w zakładce kwiaty na pogrzeb Rybnik oraz:

Informujemy także, że w sytuacji kiedy dany gatunek nie jest dostępny hurtowniach, może zostać zastąpiony przez inny, lecz w tym samym kolorze i z zachowaniem koncepcji oraz wszelkich wytycznych. Zależy nam, aby wiązanki pogrzebowe zawsze trafiały w Państwa ręce na czas.