Mycie i czyszczenie grobów RYBNIK

Groby naszych bliskich są miejscem spotkań z nimi oraz wyrazem głębokiego szacunku i upamiętnienia. W ciągu ich życia dbaliśmy o ich dobro, lecz po śmierci możemy robić to także na cmentarzu, poprzez utrzymanie ich pomników w dobrej kondycji. Regularne sprzątanie grobów, nagrobków i przestrzeni wokół nich może jednak stanowić problem, ze względu na oddalone miejsce zmieszania czy stan zdrowia. Dlatego właśnie zapewniamy kompleksową opiekę nad grobami, aby wyjść naprzeciw trudnym sytuacjom zdarzającym się w życiu.

Mycie grobów Rybnik – dostępne pakiety i usługi sprzątania

W ofercie posiadamy różne pakiety, które można wykorzystać na terenie miasta Rybnik. Czyszczenie z liści i kurzu, mycie wodą z detergentami i odśnieżanie płyty grobu z ewentualnego śniegu to podstawowe usługi sprzątania od Wieniec24. Wykorzystujemy do tego specjalistyczny sprzęt, przeznaczony do porządkowania nagrobków. Wyrzucimy z jego powierzchni także zwiędłe kwiaty i wypalone znicze.

Oferujemy pakiet jednorazowego świadczenia, miesięcznego, które zawiera 12 cykli czyszczenia w ciągu roku oraz kwartalnego.

Świąteczne czyszczenie grobów – Rybnik

Sprzątanie nagrobka przed świętami jest bardzo ważne dla rodzin zmarłych, ponieważ pragną oni zadbać w ten sposób o swoich bliskich. Jednak okres Wielkanocy, Wszystkich Świętych czy Bożego Narodzenia grafik zadań i obowiązków bywa bardzo napięty. Dlatego też w Wieniec24 pragniemy pomóc w tej czynności. Nasz pakiet świąteczny gwarantuje sprzątanie nagrobków 3 razy w roku, właśnie przed wyżej wymienionymi świętami.

Opieka nad grobami Rybnik – ozdoby od Wieniec24

W zakresie naszych usług znajdują się pomniki na terenie miasta Rybnik. Sprzątanie grobów to jednak niejedyne świadczenie, jakie wykonuje zespół Wieniec24. Na stronie sklepu odnajdziesz także znicze i kwiaty, które zamówią Państwo przy wyborze pakietu czyszczenia. Dostępne ozdoby możecie Państwo zobaczyć w zakładce wieńce pogrzebowe Rybnik lub wiązanki pogrzebowe Rybnik.