Wiązanki pogrzebowe PIASECZNO

Wieniec24 to kwiaciarnia wysyłkowa – doręczamy kwiaty pod wskazany adres, a wieniec pogrzebowy bądź wiązankę zamówią Państwo wygodnie online. Chcemy Państwu pomóc, odciążając od odbierania kwiatów pogrzebowych, by w tym trudnym czasie mogli się Państwo skupić na tym, co najważniejsze. Tworzymy piękne kompozycje, które stają się symbolem szacunku, wdzięczności, pamięci i miłości czy sympatii – wyrażają emocje, którymi chcą Państwo obdarować bliską zmarłą osobę.

Tradycyjne wiązanki pogrzebowe – symbol pamięci i szacunku

Proponujemy Państwu duży wybór wiązanek pogrzebowych z kwiatów ciętych (m.in. róż, lilii, kalii, goździków, gerber czy chryzantem) i sztucznych w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Tworzymy kompozycje stonowane, piękne, ale i trwałe, a do kwiatów dołączamy szarfę z napisem, który podają Państwo w formularzu. Wybór kwiatów zawęzić do jednej z dwóch kategorii:

Wieńce pogrzebowe i wiązanki przygotowujemy z sercem i szacunkiem, nadając im rangę tradycyjnego symbolu, który wyrazi emocje i uczci pamięć zmarłej osoby. 

Kwiaciarnia Piaseczno – usługa „zamów kwiaty online”

W mieście Piaseczno oraz w pobliskich miejscowościach proponujemy Państwu pełen pakiet naszych usług, a kwiaty pogrzebowe zamówić można wygodnie i szybko przez internet. W formularzu należy podać termin i miejsce dostawy kwiatów (to może być miejsce zamieszkania zamawiającego, ale też cmentarz, kościół czy kaplica). Podczas zamawiania mogą Państwo wskazać od razu napis na szarfę i zaznaczyć dołączenie do kwiatów zniczy i karty kondolencyjnej. Wiązankę pogrzebową stworzymy w wybranym rozmiarze (małym, średnim lub dużym). 

Służymy pomocą w wyborze wiązanki pogrzebowej i złożeniu zamówienia. Jeśli mają Państwo własne pomysły lub życzenia, będziemy starać się je spełnić z naddatkiem. 

Ile kosztują wiązanki pogrzebowe (Piaseczno)?

Cena wiązanki pogrzebowej to od około 150 zł wzwyż, a uzależniona jest np. od rodzaju kwiatów (żywe lub sztuczne), rozmiaru i formy kompozycji. Proponujemy również pakiet dodatków (m.in. znicze, karta, przypomnienie SMS), a koszt całości zostanie zsumowany w formularzu, przed złożeniem zamówienia

Wszystkie nasze realizacje obejrzeć można na stronie: Kwiaty na pogrzeb Piaseczno. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.