Kwiaty na pogrzeb PIASECZNO - Kwiaciarnia online

Piękne bukiety, wiązanki i wieńce pogrzebowe ze sztucznych lub świeżych kwiatów to tradycyjne kompozycje, które mają do wypełnienia ważne zadanie – pożegnać, uczcić i upamiętnić bliską zmarłą osobę. W mieście Piaseczno i w okolicach tradycyjne kwiaty pogrzebowe zamówią Państwo online, a my zajmiemy się resztą – przygotujemy wiązankę lub wieniec pogrzebowy i dostarczymy pod podany adres. W tym trudnym czasie chcemy zdjąć z Państwa barków choć niedużą część ciężaru!

Wieniec24 – internetowa kwiaciarnia Piaseczno

Wieńce, wiązanki i inne tradycyjne kompozycje pogrzebowe tworzymy z pasji i serca oraz z ogromnym szacunkiem, zamykając w nich te emocje, które chcieliby Państwo przekazać bliskiemu na jego ostatnią podróż. Wykorzystujemy kwiaty żywe i sztuczne (m.in. róże, kalie, goździki, gerbery czy lilie), w które wplatamy dodatki i szarfę lub wstęgę z przygotowanym przez Państwa napisem.

Wszystkie nasze kompozycje łączy piękno, profesjonalizm i trwałość, ale poza tym każda z nich jest zupełnie inna – aby ułatwić wybór, różne formy kwiatów pogrzebowych zebraliśmy w osobnych kategoriach:

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w wyborze wieńców bądź wiązanek pogrzebowych, jesteśmy do dyspozycji.

Jak zamówić i ile kosztują kwiaty na pogrzeb (Piaseczno)?

Cena kwiatów pogrzebowych uzależniona jest od wielkości i formy kompozycji i wynosi od około 150 zł. Proponujemy usługę w rodzaju „zamów kwiaty online” – wystarczy wybrać kompozycję i wypełnić formularz. Do zamówienia możemy też dołączyć znicz i kartę kondolencyjną, a potwierdzenie i przypomnienie wysłać w wiadomości SMS.

Dostawa kwiatów odbywa się w umówionym terminie i miejscu – to może być dowolny adres, również np. kościół, cmentarz i dom pogrzebowy. W razie pytań i potrzeby pomocy w wyborze kwiatów lub złożeniu zamówienia prosimy o kontakt.