Wiązanki pogrzebowe BYDGOSZCZ

Kwiaciarnia internetowa wieniec24.pl tworzy wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów i roślin na podkładzie z jodły lub ze sztucznych kwiatów z wybranymi dodatkami z dostawą do Bydgoszczy. Rośliny, które wykorzystujemy do wiązanek, wieńców i bukietów to najczęściej róże, lilie, goździki, gerbery, eustoma oraz zieleń dekoracyjna. Do kompozycji pogrzebowej mogą Państwo dodać szarfę z wybranym napisem, kartę kondolencyjną oraz znicz.

Kwiaty do wiązanki pogrzebowej (Bydgoszcz i okolice)

Ostatnie pożegnanie zmarłego symbolizują kwiaty złożone na jego grobie lub przy urnie. Najpopularniejsze kwiaty na pogrzeb to wiązanki pogrzebowe. W naszej ofercie mają Państwo do wyboru wiązanki duże, średnie, małe i Deluxe. Rozmiar kompozycji jest zawsze zgodny z liczbą kwiatów przypisanych do danej wielkości. Wiązanki pogrzebowe oferowane na terenie Bydgoszczy to mniejsze kompozycje przygotowane na florecie ze świeżych kwiatów, liści i dekoracji. Spełniając Państwa różne oczekiwania, przygotowaliśmy również ofertę kompozycji wykonanych ze sztucznych kwiatów.

Wiązanki na pogrzeb dostarczamy na terenie Bydgoszczy

Zamówione kwiaty możemy przywieźć za pośrednictwem poczty kwiatowej na cmentarz, do kaplicy lub do kościoła w Bydgoszczy. Wiązankę pogrzebową dostarczamy punktualnie na wskazaną godzinę. Zamówienie złożone w naszej kwiaciarni internetowej mogą Państwo opłacić kartą kredytową lub przelewem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiązanek pogrzebowych wraz z dostawą.