WIĄZANKI NA TRUMNĘ

Bliską osobę zawsze pragniemy pożegnać z szacunkiem. Wiązanki na trumnę wyrażają podziękowanie dla osoby zmarłej i oddają jej hołd. To jeden z tradycyjnych i najbardziej uroczystych sposobów na dekorację trumny.

Wiązanki na trumnę - co proponujemy?

Przedstawione poniżej propozycje to kompozycje z kwiatów naturalnych. W odróżnieniu od ogromnych wieńców, wiązanki na trumnę są mniejsze i nie posiadają stelażu. Dlatego też wiązanki kładziemy bezpośrednio na trumnę lub grób. Wykonujemy je wyłącznie ze świeżych kwiatów i sprawdzonych dodatków. Ze względu na sezonowość gatunków zawsze prezentujemy dostępność kwiatów idealnie nadających się do stworzenia kompozycji na trumnę. Ogromny wybór kwiatów sezonowych daje nam duże możliwości aranżacyjne. Uzupełnieniem wiązanki jest szarfa z dedykowanym pożegnaniem. Wiązanki na trumnę wykonujemy na floretach, które dostarczają wody kwiatom ciętym. Tym sposobem kwiaty dłużej zachowują swoją świeżość i estetyczny wygląd.

Wiązanki na trumnę - przeznaczenie

Wiązanki na trumnę nie są wyłącznie zarezerwowane na uroczystość pogrzebową. Stanowią doskonałą dekorację grobu bliskiej nam osoby. Dlatego warto nimi dekorować groby również na inne okazje. Ulubione kwiaty złożone na grobie z okazji urodzin lub rocznicy śmierci wyrażają pamięć o zmarłej osobie.

Kompleksowa obsługa online na terenie całej Polski

Dzięki poczcie kwiatowej wiązanki na trumnę dostarczamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kompozycji kwiatowych. Zamówienia można składać online na stronie wieniec24.pl.