Wieńce serce RADOM

Kwiaty są nieodłącznym elementem ceremonii pogrzebowej. Odzwierciedlają ulotność chwil oraz nietrwałość i kruchość ludzkiego życia. Wieńce oraz wiązanki pogrzebowe są najczęściej wybieranymi kompozycjami, składanymi na grobie zmarłych. Przynoszone są przez najbliższych w dniu pogrzebu, którzy za ich pośrednictwem chcą wyrazić tęsknotę i oddać należyty szacunek nieobecnej już osobie.  

Wieńce serce Radom - z lokalnych kwiaciarni

Klienci coraz częściej decydują się na wybór niestandardowych wieńców pogrzebowych w Radomiu. Spośród nich najczęściej wybierane są wieńce w kształcie serca. Ta wyjątkowa kompozycja w szczególny sposób oddaje uczucia, towarzyszące stracie wyjątkowej osoby. Wręczana jest przede wszystkim tym, z którymi łączyła nas niezwykle silna więź. Ten symboliczny gest pozwoli na emocjonalne i czułe pożegnanie zmarłego i wyrażenie więdnących w gardle słów. 

Wieńce zgodnie z życzeniem klienta mogą być wykonane zarówno z żywych, jak i świeżych kwiatów. Rośliny dobierane są ze wszelką dokładnością i starannością. Przy realizacji zamówień zawsze są uwzględniane indywidualne preferencje i prośby klienta. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, floryści zawsze służą swoją profesjonalną pomocą. Do każdej kompozycji dołączona jest również szarfa z wybranym przez zamawiającego napisem. 

Wieńce serce Radom - cena

Na cenę wieńca w kształcie serca ma wpływ kilka czynników. Najważniejszym jest rodzaj oraz ilość roślin, wchodzących w skład kompozycji. Pełniejsze, bardziej obfite wieńce pogrzebowe, będą różniły się kwotowo od tych skromniejszych. Wieńce pogrzebowe dowożone są na wybrane przez Klienta miejsce z pełną ostrożnością i dbałością o nie naruszenie kompozycji. Zamów piękne i okazałe wieńce w Radomiu z kwiaciarni online Wieniec24.