Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów RADOM

Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów są widomym wyrazem głębokiego smutku po stracie bliskiej osoby. Wykonane z mocnego tworzywa odznaczają się niezwykłą trwałością i stanowią piękną dekorację nagrobka niezależnie od pory roku.

Wieńce pogrzebowe sztuczne Radom

Żal po starcie tradycyjnie wyraża się kwiatami. Kto powiedział, że muszą to być drogie i nietrwałe kwiaty cięte? Najnowsza technologia wyrobu główek kwiatowych z tworzywa pozwala na uzyskanie zdumiewających efektów. Produkowane obecnie sztuczne kwiaty do złudzenia przypominają żywe, a z uwagi na miękki pokrój, kolorystykę i aksamitną delikatność pięknie układających się płatków, prezentują się niezwykle atrakcyjnie i bardzo naturalnie wieńce pogrzebowe w Radomiu.

Wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów Radom - kwiaciarnia internetowa

Dziś produkowane sztuczne kwiaty są trudne do odróżnienia od naturalnych. Główki kwiatowe mocuje się do podkładów ze sztucznej jedliny. Kształt wieńca zależy od preferencji zamawiającego i mogą to być koło, elipsa, krzyż, serce, czy też inny. Trzeba przyznać, że za każdym razem efekt jest zdumiewający. Zalety kwiatów sztucznych jako elementu kompozycji nagrobnej sprawiają, że ten rodzaj dekoracji cieszy się rosnącym zainteresowaniem.  Na wysoką atrakcyjność składają się niezwykła uroda i trwałość wyrobu. Raz położone na nagrobku wieńce pogrzebowe ze sztucznych kwiatów z Radomia pozostaną na miejscu przez wiele miesięcy, nic a nic nie tracąc na walorach estetycznych. Ponieważ nie więdną i nie sypią się, tym samym nie zanieczyszczają grobu i nie wymagają ciągłego sprzątania miejsca pochówku.

Wieńce pogrzebowe sztuczne Radom - cena

Cena wieńca pogrzebowego sztucznego w Radomiu podlega wahaniom zależnie od wielkości wieńca i ilości główek kwiatowych, niemniej jednak wieńce ze sztucznych kwiatów są na ogół przystępne cenowo.  Wszystkie wieńce mogą zostać opatrzone bardzo dekoracyjną szarfą z wypisanymi na niej słowami pożegnania. Na życzenie klienta, floryści zapewniają transport pod wskazany adres, do kościoła, kaplicy oraz na cmentarz.