Wieńce serce PŁOCK

Kwiaciarnia Wieniec24 współpracuje z lokalnymi kwiaciarniami w Płocku, które tworzą unikalne i wyjątkowe kompozycje i dostarczają je pod wskazany adres, na przykład do domu pogrzebowego czy kaplicy cmentarnej. Dzięki indywidualnie dobranemu wieńcowi, jesteśmy w stanie wyrazić swój smutek i tęsknotę za zmarłą osobą, jednocześnie nadając uroczysty charakter całej ceremonii - nie od dziś wiadomo, że kwiaty to symbol życia.

Wieńce serce - kwiaciarnie Płock

Wybór wieńca pogrzebowego w kształcie serca odzwierciedla naszą miłość do zmarłej osoby i jest pięknym gestem. Symbolizuje nasze przywiązanie i tęsknotę. Profesjonalni floryści pomogą dobrać odpowiednie zestawienie kolorystyczne i rodzaj kwiatów, zależnie od sezonu i pory roku. Popularne kwiaty używane do takiego wieńca to czerwone róże albo kremowe lilie. 

Wieńce serce Płock - cena - na jakie koszty należy się nastawić?

Najważniejszym czynnikiem, który ma wpływ na końcową cenę wieńca, jest ilość użytych kwiatów. Jedną z większych opcji, którą posiadamy w swojej ofercie, to gęsty wieniec, na który składa się około 150 kwiatów. Standardowa duża kompozycja to około 100 kwiatów. Dodatkowo, zależnie od pory roku, proponujemy kwiaty sezonowe, które idealnie dopełniają cały produkt. W przypadku wyboru szarfy z sentencją, znicza czy karty kondolencyjnej, cena jest odpowiednio wyższa. Prosimy o składanie zamówień z jednodniowym wyprzedzeniem, aby wszystkie życzenia mogły być zrealizowane na czas, a wieniec dostarczony pod wskazane miejsce bez żadnych opóźnień.