Mycie i czyszczenie grobów PŁOCK

Jak okazać szacunek i pamięć zmarłemu członkowi rodziny, jeśli znajdujemy się na drugim końcu Polski lub za granicą? Dobrym rozwiązaniem zamiast wizyty jest modlitwa za zmarłego bądź zadbanie o czystość nagrobka – nawet żyjąc wiele kilometrów od cmentarza. Jak to zrobić? Zamawiając sprzątanie nagrobków przez specjalistów!

Czyszczenie grobów – Płock

Czyszczenie nagrobka musi odbyć się z należytą dbałością. Nasze usługi sprzątania zaczynamy od wyrzucenia starych zniczy i bukietów. Wykonujemy także odkurzanie – by dobrze dbać o nagrobek, należy usunąć z niego nie tylko śnieg i liście, ale także kurz. Usługa sprzątania pomaga też utrzymać surowiec w najlepszym stanie – dlatego korzystamy jedynie z przeznaczonych do nich środków czystości oraz specjalnie dopasowanych szczotek.

Mycie grobów – Płock

Sprzątanie grobów zawsze rozpoczynamy i kończymy tym samym – zrobieniem zdjęcia i wysłaniem go do klienta. Dzięki temu osoba zamawiająca wie, jak nagrobek wyglądał przed i po wykonaniu usługi. To nie tylko pewność efektu, ale także naszej terminowości. Nam możesz powierzyć opiekę nad każdym grobem – obiecujemy, że wykonamy doczyszczanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń!

Cennik – Płock, sprzątanie nagrobka

Nasze usługi wykonujemy w tej samej cenie na cały Płock. Sprzątanie nagrobków nie różni się cenowo w zależności od dojazdów na cmentarz – tę samą cenę otrzymują okoliczne miejscowości, jak i sam Płock. Cena za jednorazowe mycie nagrobków to ok. 200 złotych. Oferujemy również usługę pakietową – to opieka nad grobami w formie kwartalnej, miesięcznej lub świątecznej – a także indywidualnie wybrane terminy, w których ma odbyć się sprzątanie grobów.

Sprzątanie grobów – Płock

Opiekę nad grobami w Płocku wykonujemy z pełnym profesjonalizmem dzięki swojemu doświadczeniu. Nasza firma sprzątająca groby może również złożyć na nagrobku znicze lub kwiaty. Oferujemy wieńce pogrzebowe w Płocku oraz wiązanki pogrzebowe w Płocku – w Wieniec24 dowieziemy każdy wieniec czy wiązankę z tych kategorii na wybrany grób.