Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów BYTOM

Kiedy dotyka nas śmierć bliskiego, z którym spędziliśmy wiele pięknych i beztroskich chwil, to nierzadko nie potrafimy pozbierać się przez bardzo długi czas. Okres żałoby jest zawsze szczególnie trudny, a dodatkowe formalności związane z pożegnaniem zmarłego dodatkowo potęgują nasz smutek. Na szczęście istnieją jednak profesjonalne firmy, które mogą zdjąć ciężar z naszych barków i odciążyć nas w wielu kwestiach. 

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów w Bytomiu

Kwiaciarnia Wieniec24 działa na rynku od wielu lat, a nasza renoma jest poparta zadowoleniem tysięcy klientów. Naszym podstawowym zadaniem jest zbieranie zamówień klientów z Bytomia na kompozycje kwiatowe, które następnie przesyłamy do lokalnych kwiaciarni. One zaś odpowiadają za wykonanie zamówienia oraz wysłanie go we wskazane przez klienta miejsce, którym może być zarówno adres zamieszkania, jak i kościół czy wybrany cmentarz. Jednym z największych bestsellerów w naszej firmie są wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów, które zdaniem wielu są najlepszym sposobem na pożegnanie zmarłego. 

Wieńce pogrzebowe żywe Bytom 

Wieńce pogrzebowe posiadają olbrzymie grono zwolenników. Składa się na to wiele czynników, jednak podstawowym jest ich elegancja oraz szykowność, która sprawia, że wieńce te są idealnie skrojone pod uroczystości o dużym znaczeniu. Zastosowanie żywych kwiatów jako główny składnik kompozycji sprawia, że wieńce oddają szacunek, jakim darzyliśmy zmarłą osobę, a ponadto posiadają piękną symbolikę. Żywe kwiaty symbolizują ulotność ludzkiego życia, dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzą się na pogrzebie. 

Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów Bytom - cena 

Dużo osób jest utwierdzonych w przekonaniu, że żywe wieńce to ogromny wydatek, na który mogą sobie pozwolić tylko szczególnie bogaci. Takie myślenie jest jednak stereotypem, albowiem obecnie wieńce wykonane z żywych kwiatów można nabyć za relatywnie niewielkie pieniądze. Ponadto kupując towar luksusowy, jakim niewątpliwe są piękne wieńce z żywych kwiatów, klienci mogą mieć pewność, że zakupiony przez nich towar był wart wydanej sumy.