Wieńce i wiązanki pogrzebowe KROSNO

By pożegnać, wyrazić wdzięczność i szacunek, uczcić pamięć i symbolicznie przekazać te emocje, którymi darzyliśmy bliską zmarłą osobę, zabieramy na jej pogrzeb wieńce i wiązanki pogrzebowe. Krosno i okolice to rejony, w których kwiaty zamówią Państwo przez internet z dostawą pod podany adres, a może nim być też np. cmentarz czy dom pogrzebowy. Przygotujemy i dostarczymy przepiękną, symboliczną kompozycję kwiatową, oszczędzając Państwu choć trochę trudu organizacyjnego. 

Krosno – wieńce i wiązanki w dziesiątkach wariantów

Wieńce i wiązanki pogrzebowe to szczególne kompozycje, które – jako część tradycji – wyrażają wszystkie te emocje, jakie chcemy przekazać zmarłemu bliskiemu podczas jego ostatniej drogi. W mieście Krosno i okolicy takie symboliczne kwiaty zamówią Państwo szybko przez internet, a kwiaciarnia Wieniec24 dostarczy je pod wskazany adres.

Tworzymy kompozycje w różnym stylu, tradycyjnym czy nowoczesnym, i w różnych kształtach, rozmiarach i kolorystyce. Wykorzystujemy kwiaty żywe i sztuczne oraz najpiękniejsze akcesoria kwiaciarskie. W zakładce: Kwiaty na pogrzeb Krosno znajdą Państwo wszystkie propozycje, a aby nieco zawęzić wybór kompozycji, warto przejść już do konkretnej kategorii:

W zależności od dostępności kwiatów i sezonu podstawą naszych kompozycji są m.in. róże, gerbery, chryzantemy, lilie i kalie, przyozdobione zielonymi dodatkami i wstęgą czy szarfą z przygotowanym przez Państwa napisem. Do kwiatów dołączyć możemy również znicze. Jeśli mają Państwo specjalne życzenia, postaramy się je spełnić – prosimy o kontakt.

Jak zamówić z dostawą wiązanki i wieńce pogrzebowe?

Krosno i okolice obejmujemy kompleksową usługą, a proces zamówienia jest prosty – wystarczy wybrać wieniec pogrzebowy czy wiązankę, uzupełnić formularz i opłacić usługę. W formularzu należy wskazać miejsce, termin i opcję dostawy (np. do rąk własnych lub pozostawienie w wybranym punkcie) oraz:

  • wybrać wielkość kwiatów pogrzebowych,
  • podać napis na szarfie (opcja dodatkowa),
  • wybrać liczbę i wielkość zniczy (opcja dodatkowa),
  • podać treść karty kondolencyjnej (opcja dodatkowa),
  • zaznaczyć potwierdzenie SMS i przypomnienie za rok (opcja dodatkowa).

Wskazaną liczbę wieńców i wiązanek pogrzebowych dostarczymy w umówionym miejscu i czasie, może to być też kościół, cmentarz, kaplica, dom pogrzebowy czy inna lokalizacja. Nie muszą Państwo specjalnie jechać do kwiaciarni, by zamówić i odebrać kwiaty – my wszystkim się zajmiemy.

Ile kosztują wieńce i wiązanki pogrzebowe (Krosno)?

Cena kwiatów pogrzebowych jest uzależniona od kilku czynników, m.in. rozmiaru czy formy kompozycji oraz rodzaju kwiatów. W naszej kwiaciarni wieniec pogrzebowy kosztuje od około 240 złotych, a cena najprostszej wiązanki to około 150 złotych. Kompozycje przygotowujemy profesjonalnie i z sercem. Są nie tylko piękne, ale również bardzo wytrzymałe. Kwiaty na pewno nie zawiodą Państwa oczekiwań!

Zachęcamy do kontaktu, a pomożemy w wyborze kompozycji i przeprowadzimy przez cały proces zamówienia.