Wiązanki z żywych kwiatów WAŁBRZYCH

Kwiaciarnia Wieniec24 posiada w swojej ofercie ogromny wybór żywych kwiatów, które mogą zostać użyte do wiązanek pogrzebowych w Wałbrzychu. Ściśle współpracuje ona z lokalnymi kwiaciarniami, które stworzą trwałe i estetyczne kompozycje, idealnie dobrane do indywidualnych życzeń klienta. Dostarczane są one pod wskazany adres, na przykład do domu pogrzebowego czy do kaplicy cmentarnej.

Wieńce pogrzebowe żywe Wałbrzych

Żywe kwiaty są eleganckie i niepowtarzalne, a kolorystyka i styl wiązanki pogrzebowej dobierane są do indywidualnych preferencji klienta z poszanowaniem rangi uroczystości. Profesjonalni floryści, z którymi współpracujemy, dbają o trwałość, schludność i oryginalność wieńców.

Wiązanki pogrzebowe żywe Wałbrzych 

Wiąznki pogrzebowe stworzone z żywych kwiatów to piękny sposób na wyrażenie tęsknoty, miłości i żałoby po stracie bliskich osób. W zależności od pory roku i sezonu, proponujemy wieńce z różnych kwiatów i w szerokiej gamie kolorystycznej. Najczęściej wybierane są czerwone róże, chryzantemy, gerbery, lilie czy goździki, które często stanowią dodatek do wieńców pogrzebowych wykorzystywanych w Wałbrzychu. 

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów Wałbrzych - cena

Cena uzależniona jest od ilości kwiatów użytych w wiązance, gęstości ich ułożenia (im gęściej ułożone kwiaty, tym wiązanka wydaje się być bardziej pełna i bogata), kształtu samego wieńca (może to być, na przykład, serce, krzyż, owal lub okrąg), rodzaju konstrukcji bazowej (specjalny trwały stelaż lub gąbka florystyczna). Do każdej wiązanki można też dobrać szarfę z oryginalną sentencją, znicz czy kartę kondolencyjną, co również będzie miało wpływ na cenę końcową. Dużą popularnością cieszą się szarfy z ulubionymi cytatami zmarłych, które dodatkowo podkreślają bliską relację z osobą, od której jest wieniec. Zamówienia powinny być składane z jednodniowym wyprzedzeniem, aby możliwa była jego realizacja na czas oraz dostarczenie pod wskazany adres.