Wiązanki z żywych kwiatów SUWAŁKI

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów pięknie symbolizują nasz smutek, tęsknotę i żal po stracie ukochanej osoby, ale pokazują także uczucia, jakimi darzyliśmy zmarłego. Pięknie podkreślają podniosłość sytuacji i rangę wydarzenia jakim jest ceremonia pogrzebowa.

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów od wielu lat towarzyszą tym wydarzeniom i ciężko wyobrazić sobie pogrzeb bez takich kompozycji. Najczęściej wybieranym kwiatem jest róża, która symbolizuje miłość i oddanie. Ciemnoczerwone róże to również symbol rozpaczy - dlatego tak często goszczą one w wiązankach pogrzebowych.

Unikalne wiązanki pogrzebowe żywe Suwałki

Profesjonalni floryści pracujący w lokalnych kwiaciarniach w Suwałkach doradzą i dobiorą idealny rodzaj oraz kolor kwiatów, dodatki, a także kształt wieńca, aby sprostać wymaganiom i indywidualnym preferencjom każdego Klienta. Warto pamiętać, że inną wiązankę na grobie składa najbliższa rodzina, a inną chcą zmarłego upamiętnić znajomi czy przyjaciele.

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów Suwałki cena

Cena wieńców pogrzebowych z żywych kwiatów w Suwałkach uzależniona jest od kilku czynników. Największy wpływ na koszty ma wielkość wiązanki, czyli właściwie ilość kwiatów, z których została skomponowana. Nie bez wpływu jest także ich rodzaj. Poza tym, ewentualne dodatki z sezonowych kwiatów lub ozdoby, którymi można upiększyć wieniec, a także ich ilość, ma wpływ na cenę. Do wiązanki można także dobrać znicze pasujące kolorystycznie i stylem do zamówienia, szarfę z ulubioną sentencją zmarłego czy ostatnim pożegnaniem, a także kartę kondolencyjną. Podczas tworzenia wieńca pogrzebowego i ustalania jego wyglądu, floryści biorą pod uwagę budżet, jakim dysponuje Klient, aby nie nadszarpnąć jego portfela. Wszystkie zamówienia powinny być składane z co najmniej jednodniowym wyprzedzenie. Wieńce pogrzebowe z żywych kwiatów dostarczane są na wcześniej umówione miejsce, zazwyczaj są to kaplice przycmentarne, kościoły czy zakłady pogrzebowe.