Wiązanki z żywych kwiatów GNIEZNO

Żywe kwiaty od lat są ważnym elementem ceremonii pogrzebowych. Symbolizują miłość, a także żal, smutek i tęsknotę za bliskim zmarłym. Dzięki Wieniec24.pl, zamówienie oryginalnej i wyjątkowej wiązanki pogrzebowej z żywych kwiatów w Gnieźnie jest łatwiejsze i w znacznym stopniu odciąża pogrążoną w żałobie rodzinę i przyjaciół. Żywe kwiaty w piękny sposób pozwalają nam oddać cześć zmarłemu i pokazać, jak ważną był dla nas osobą i jak wiele dla nas znaczył.

Wiązanki pogrzebowe żywe Gniezno

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu profesjonalnych florystów, którzy pracują w lokalnych kwiaciarniach w Gnieźnie, wybór idealnej wiązanki pogrzebowej przestaje być zadaniem niewykonalnym. Podpowiedzą oni, jaki rodzaj i kolor kwiatów będzie odpowiedni, doradzą w sprawie kształtu wieńca (może to być, na przykład, serce czy klasyczny okrąg), ewentualnych dodatków i ozdób. Każde zamówienie powinno być złożone z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, aby mogło być zrealizowane na czas. Wiązanka w dniu ceremonii zostanie przetransportowana na umówione miejsce, którym zazwyczaj jest kościół, kaplica przycmentarna czy zakład pogrzebowy.

Wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów Gniezno cena

Cena końcowa wiązanki pogrzebowej z żywych kwiatów uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim, wpływ na koszty ma rodzaj kwiatów oraz wielkość wieńca - im więcej roślin jest użytych do wykonania kompozycji, tym cena jest wyższa. Duże, bardzo okazałe wiązanki składają się nawet ze 150 kwiatów. Średnia wielkość to około 100 kwiatów. Dodatki z kwiatów sezonowych, które są często wybierane przez Klientów, również mają wpływ na cenę. Każdy klient może dobrać do wieńca znicze pasujące do zamówienia, a także szarfę z ostatnim pożegnaniem czy ulubionym cytatem zmarłego czy kartę kondolencyjną. Te dodatkowe elementy także podwyższają koszty, jakie musi ponieść klient. Bardzo ważny jest jednak fakt, że floryści podczas planowania wieńca biorą pod uwagę budżet, jakim dysponuje klient.