Wiązanki pogrzebowe GLIWICE

Niegdyś symbolika roślin miała ogromne znaczenie, dzisiaj niestety nie jest ona tak popularna. Mowa kwiatów może okazać się niezbędna podczas pożegnań z osobami zmarłymi. Współpracujący z naszą firmą floryści doskonale ją znają, dlatego potrafią dopasować do każdej okoliczności piękne wiązanki pogrzebowe w Gliwicach i innych miastach w Polsce.

Eleganckie wiązanki pogrzebowe z Gliwic

Aby wiązanki pogrzebowe w Gliwicach dokładnie oddały to, czego nie zdążyliśmy wyrazić, warto ich przygotowanie zlecić profesjonalistom. Dzięki współpracy z lokalnymi kwiaciarniami Wieniec24 dostarcza eleganckie wieńce i wiązanki pogrzebowe w Gliwicach oraz innych miastach w Polsce. Najczęściej do naszych kompozycji wykorzystywane są:

  • chryzantemy – tradycyjne kwiaty wyrażają ból po stracie,
  • róże – oznaczają miłość, ale również szacunek i głębię uczuć,
  • lilie – są symbolem czystości, a dodatkowo koją stan ducha wśród żałobników.

Kolory wiązanek pogrzebowych w Gliwicach to zazwyczaj czerwień, biel lub fiolet. Pojawiają się jednak także pomarańcze i róże - takie kwiaty to piękny gest, zwłaszcza jeśli osoba, która odeszła, lubiła daną barwę.

Podczas wyboru odpowiedniej kompozycji warto przeanalizować relacje ze zmarłym. Kwiaty mają bowiem odzwierciedlać uczucia, a jednocześnie stanowić formę ostatniego podarunku i pożegnania. Nasze wiązanki pogrzebowe z Gliwic symbolizują ulotność życia człowieka, mają jednak moc ukojenia trudnych emocji. Powyżej przedstawiamy przykładowe realizacje naszych specjalistów, które klienci mogą nieco zmodyfikować dzięki formularzowi zamówienia.

W naszej ofercie znajdują się:

Wiązanki pogrzebowe w Gliwicach – cena atrakcyjna dla klienta

W odróżnieniu od wieńców wiązanki są mniejszymi formami – kilkanaście kwiatów wystarczy, aby przygotować elegancką wiązankę pogrzebową. W Gliwicach ceny kompozycji zależą od ich wielkości. Koszty przygotowania bukietu nie są jednak wygórowane. Staramy się oferować korzystne ceny, ponieważ wiemy, jak kosztowna bywa organizacja pogrzebu. Dzięki prezentowanym opcjom nasi klienci znajdują wiązanki i wieńce, które należycie upamiętnią swoich bliskich.