WIENIEC POGRZEBOWY SERCE KWIATY NATURALNE 3

Kod produktu: 1944

689,90 
 
Napis na szarfie:
19,99 
Data dostawy *:
Godziny dostawy *:
Wielkość *:
Miejsce dostawy:
Adres dostawy *:
(ulica / nr domu / lokalizacja grobu)
Kod pocztowy *:
(kościół, cmentarz, dom)
Miejscowość *:
(kościół, cmentarz, dom)
Opcje dostawy:
Zmarły/a:
Ilość:
Znicz (mały):
- 15,00  / szt.
Znicz (średni):
- 20,00  / szt.
Znicz (duży):
- 30,00  / szt.
Karta kondolencyjna:
- 9,99  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99  ?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok

* - pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miejsciwości doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł brutto, ale zawszę mamy możliwość zarządania dopłaty, za dostawę we wskazanej kwocie, gdy koszt dostawy do wskazanej miejscowości przekracza standardową opłatę 19,99 zł brutto.

Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) dodaj opinię

To czystość miłości podtrzymuje nas, gdy ktoś, na kim nam zależy, zostanie nam odebrany. To uczucie miłości najlepiej uchwycić dzięki naszemu wielkiemu układowi w kształcie serca w czystej i ponadczasowej bieli. Wykonane ręcznie przez naszych troskliwych florystów przy użyciu mieszanki nieskazitelnie białych kwiatów, jest to piękny hołd najbardziej osobie. Nasze kwiaciarnie projektują ręcznie każdą aranżację, więc kolory i odmiany mogą się różnić ze względu na lokalną dostępność

Przy wyborze wieńca w kształcie serca należy pamiętać, że jego rozmiar jest zależny od ilości kwiatów wchodzących w skład kompozycji. Wybór wielkości określa tylko ilość kwiatów, a nie determinuje jego rozmiaru. Umieszczanie kwiatów jeden przy drugim powoduje, że wieńce nie są dużych rozmiarów z racji gęstości ułożenia kwiatów. Wieńce o większej ilości kwiatów mogą, ale nie muszą różnić się znacząco od siebie rozmiarem, różnią się one natomiast wyglądem są pełniejsze, obfitsze i efektowniejsze.

Umiejętność ułożenia kwiatów w stylową kompozycję, która będzie trwała i nie rozsypie się przy próbie przeniesienia, to wbrew pozorom trudna sztuka. Znajomość charakterystyki poszczególnych gatunków kwiatów, zręczność przy łączeniu elementów, wyczucie estetyki… Florystki z kwiaciarni internetowej wieniec24.pl, posiadają odpowiednie predyspozycje do tworzenia wyjątkowych form.

Nasze wieńce pogrzebowe wykonane są przez naszych fantastycznych florystów z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Do tworzenia tych wyjątkowych kompozycji kwiatowych używamy najlepszych produktów i świeżych kwiatów.

Kwiaciarnia online wieniec24.pl zajmuje się dostarczaniem kwiatów, bukietów, wiązanek, wieńców pogrzebowych i kwiatów kondolencyjnych. Zapewniamy gwarancję dostawy kwiatowej pocztą kwiatową na terenie całej Polski w 24h. Wyślij kwiaty pocztą!

Kwiaty w zależności od pory roku, mogą być zastępowane innymi kwiatami sezonowymi, sytuacja może zaistnieć tylko w przypadku braku dostępności poszczególnych gatunków kwiatów, które są ujęte w ramach wzoru - jednocześnie zapewniamy, że koncepcja wiązanki pogrzebowej / wieńca zostanie zachowana (dekoracja/kolorystyka), zostaną użyte kwiaty, które są aktualnie dostępne w ramach przygotowania kompozycji.

Wieniec  Duży 45 - 50 kwiatów

Wieniec Delux 65 - 70 kwiatów ( na zdjęciu )

Proszę Pamiętać, że wzór wskazany na zdjęciu, wskazuje jeden rodzaj wielkości, co oznacza, że wybierając przy okazji zakupu np. rozmiar "mała", jesteście Państwo świadomi, że wielkość kompozycji będzie mniejsza, od tej wskazanej we wzorze, natomiast wielkość kompozycji będzie zgodna/adekwatna do ilości przypisanych kwiatów, w ramach zamawianej wielkości.

Zamówienia realizowane są z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem - nie zapomnij o istotnych informacjach:

  • imię i nazwisko osoby zmarłej
  • w adresie dostawy podaj dokładne miejsce doręczenia: kaplica, cmentarz, kościół, zakład pogrzebowy,
  • w polu telefon podaj jeszcze raz swój numer telefonu lub do osoby, która zna szczegóły związane z pogrzebem. 
  • w dodatkowych uwagach do zamówienia podaj dokładną godzinę rozpoczęcia ceremonii pogrzebowej.

Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość regulaminowego - 30 minutowego spóźnienia, wynikającego z różnych, niezależnych od nas wypadków losowych. ( np. marsze, demonstracje , blokady ulic itd.) 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2019-09-25 17:17:01
Ala napisał/a: Akhvqs
Pogrzeb, pośpiech, zamieszanie, wszyscy to znamy. I oto pojawia się ktoś, kto choć w części uwalnia nas od załatwienia sprawy zapewne banalnej - zakupu wiązanki pogrzebowej - ale w tych dniach sprawy przekraczającej nasze siły. Kwiaty zamówiłam telefonicznie, zapłaciłam przelewem. W dniu pogrzebu, punktualnie, przemiła Pani wraz z kwiatami, które - jak wcześniej ktoś napisał - były jeszcze piękniejsze, niż na fotografii w Internecie - czekała na mnie przy cmentarzu Północnym w Warszawie. Wcześniej telefonicznie skontaktowano się ze mną w sprawie ich odbioru. Zmarł mój Wujek w wieku 94 lat. Odeszła część historii mojej Rodziny. W tych dniach taka pomoc była dla mnie bezcenna. Najserdeczniej dziękuję.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Rekomendowane produkty