Wieńce serce TYCHY

Kwiaciarnia online Wieniec24 współpracuje z lokalnymi kwiaciarniami w Tychach, które przygotowują oryginalne i nietuzinkowe wieńce w kształcie serca. Pozwalają one wyrazić naszą miłość, tęsknotę i żal po stracie ukochanej osoby. Dodatkowo, akcentują podniosły nastrój i emocje podczas ceremonii pogrzebowych.

Wieńce serce - kwiaciarnia TYCHY

Bardzo wymownym gestem jest wybór wieńca pogrzebowego w kształcie serca. Serce jest symbolem miłości - i jest to niewątpliwy znak, że zmarła osoba była przez nas kochana. Profesjonalni floryści z kwiaciarni w Tychach pomogą każdemu klientowi dobrać odpowiednią wielkość wieńca, rodzaj oraz liczbę kwiatów, a także dodatki, żeby wiązanka sprostała wymaganiom każdego klienta. 

Wieńce serce Tychy cena - na jakie koszty musimy się przygotować?

Cena wieńca uzależniona jest od jego wielkości, rodzaju kwiatów, ich ilości (bardzo duże kompozycje zawierają około 150 kwiatów). Również oryginalne dodatki, jak na przykład szarfa z ulubioną sentencją zmarłego, karta kondolencyjna czy znicze, mają wpływ na cenę końcową. W zależności od pory roku, floryści mogą również zaproponować dodatek kwiatów sezonowych, które będą wspaniale współgrać z kwiatami bazowymi. Wieniec w kształcie serca zostanie dostarczony pod wskazany adres w Tychach, na przykład do zakładu pogrzebowego czy do kaplicy. W związku z tym, zamówienia powinny być składane z jednodniowym wyprzedzeniem, abyśmy mogli zrealizować wszystkie życzenia i skomponować trwały i estetyczny wieniec pogrzebowy.