Wieńce serce PIŁA

Śmierć bliskiej osoby to traumatyczne wydarzenie. Członkowie rodziny pragną godnie pożegnać zmarłego, okazać mu hołd, a także sprawić, by ostatnia droga była odpowiednio przygotowana. W tym celu najbliżsi muszą dopełnić wielu różnorodnych formalności, załatwić dom pogrzebowy, zamówić mszę, opłacić miejsce pochówku, wynająć grabarza, zamówić kwiaty. W przypadku najbliższej rodziny najczęściej wybór pada na wieńce pogrzebowe, najczęściej na naturalnym podkładzie i z żywych kwiatów.

Unikalne wieńce serce Piła cena

Rodzina, by okazać oddanie i swoją miłość do zmarłego najczęściej decyduje się na stojące wieńce w kształcie serca, na naturalnym podkładzie i z żywych kwiatów w wielu różnorodnych kolorach.

Wieńce serce Piła cena

Na cenę wieńców pogrzebowych w kształcie serca wpływa wiele istotnych czynników. Cena może wahać się od ok. 250 zł do kilkuset, a nawet ponad tysiąca zł. Oprócz tego, czy wieniec ma być stojący, czy leżący, istotną rolę odgrywa rodzaj podkładu, na którym będzie komponowany produkt: ze sztucznego czy naturalnego igliwia, a także jakie kwiaty - żywe czy sztuczne zostaną wykonane. Również rodzaj oraz liczba użytych do wieńca kwiatów istotnie wpłynie na jego cenę końcową. Do ceny produktu wlicza się również rodzaj użytej szarfy. W przypadku ręcznie wypisanej treści cena będzie wyższa o nawet kilkadziesiąt złotych niż w przypadku gotowej, atłasowej wstążki z wydrukowanym ostatnim pożegnaniem. Ozdoby, a także ewentualny dowóz wieńca na wskazany przez klienta adres także wpłyną na ostateczny koszt wieńca. Z racji, iż każdy produkt jest szykowany na indywidualne zamówienie danego klienta, cena końcowa również jest ustalana indywidualnie na etapie omawiania szczegółów odnośnie ostatecznego wyglądu wieńca.