Wieńce serce LUBIN

Kwiaty towarzyszą nam na ceremoniach pogrzebowych od wielu lat. Trudno wyobrazić sobie to wydarzenie bez wieńców, które w piękny sposób wyrażają naszą tęsknotę, smutek i żal po stracie bliskiej osoby. Wiązanki w kształcie serca pokazują również ogromną miłość, którą darzyliśmy zmarłego. Wieńce w kształcie serca z lokalnych kwiaciarni w Lubinie to wysokiej jakości trwałe kompozycje, które wyróżniają się na tle innych wieńców.

Wieńce w kształcie serca Lubin

Sklep Wieniec24.pl to miejsce, w którym zamówić można wieńce pogrzebowe w kształcie serca z kwiaciarni w Lubinie. Dzięki pomocy profesjonalnych florystów, którzy doradzą jaki rodzaj i kolor kwiatów będzie odpowiedni, jakie dodatki mogą zostać użyte, a także jaka wielkość wieńca będzie idealna, każdy Klient otrzyma wiązankę indywidualnie dobraną do jego preferencji i oczekiwań.

Wieńce serce Lubin cena

Cena końcowa to wypadkowa kilku czynników. Po pierwsze, duży wpływ ma wielkość wieńca. Duże kompozycje składają się z około 150 kwiatów, średnie to około 100 kwiatów. Po drugie, rodzaj kwiatów oraz ewentualne sezonowe dodatki wpływają na koszty końcowe. Na życzenie Klienta, do wieńca dołączyć można również karty kondolencyjne, znicze dopasowane kolorystycznie czy szarfę z ulubioną sentencją zmarłego lub ostatnim pożegnaniem. Każde zamówienie powinno być złożone z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, aby możliwe było jego wykonanie na czas. Wieńce dostarczane są na wcześniej umówione miejsce, zazwyczaj jest to zakład pogrzebowy czy cmentarna kaplica.

wieńce serce Lubin cena