Wieńce serce INOWROCŁAW

Wieniec24.pl to sklep, który współpracuje z lokalnymi kwiaciarniami w Inowrocławiu. Pomaga w zamówieniach wieńców pogrzebowych, również tych najpiękniejszych, w kształcie serca. Kwiaty towarzyszą ceremoniom pogrzebowym od lat i są pięknym podziękowaniem za wspólnie spędzony czas z naszym bliskim zmarłym.

Inowrocław - wieńce w kształcie serca

Wybór wieńca w kształcie serca z jednej z inowrocławskich kwiaciarni, to oryginalny sposób na udekorowanie grobu. Serce to symbol miłości, a wiązanka w jego kształcie pozwala w piękny sposób powiedzieć "kocham Cię". Profesjonalni floryści z wieloletnim doświadczeniem pomogą dobrać rodzaj i kolor kwiatów oraz dodatków, który będzie współgrał z całą kompozycją. Podpowiedzą również jaka wielkość wieńca w kształcie serca będzie odpowiednia.

Wieńce serce Inowrocław cena

Cena końcowa uzależniona jest od kilku czynników. Po pierwsze, wielkość wieńca oraz rodzaj kwiatów, które zostaną użyte do jego stworzenia. Okazałe, bardzo duże wiązanki składają się z około 150 kwiatów. Średnia wielkość to zazwyczaj 100 kwiatów, które są gęsto ułożone. Dodatki dopasowane do pory roku, a także szarfy z ostatnim pożegnaniem czy ulubioną sentencją zmarłego, znicze i karty kondolencyjne również mają wpływ na cenę. Zamówienie powinno odbyć się z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem, aby floryści mieli czas wykonać każde zamówienie. Wieńce dostarczane są pod wskazany adres, może to być, na przykład, kaplica cmentarna, zakład pogrzebowy czy kościół.