Mycie i czyszczenie grobów PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

W nowoczesnym i szybko płynącym życiu często zapominamy o naszych bliskich, którzy odeszli. Nierzadko zdarza się, że wyprowadzamy się z rodzinnego miasta i ruszamy w świat, nie mając zasobów oraz czasu na odwiedziny wszystkich grobów najbliższych. Wieniec24 zajmuje się nie tylko kwiatami i wiązankami, ale również posiada w swojej ofercie mycie i czyszczenie grobów w Piotrkowie Trybunalskim.

Kompleksowa opieka nad grobami Piotrków Trybunalski

Portal Wieniec24 oferuje profesjonalne sprzątanie nagrobków w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to między innymi: usunięcie zeschniętych liści, wyrzucenie starych zniczy, czy wyczyszczenie nagrobka. Mamy do wyboru wiele pakietów: pakiet jednorazowy, który oczywiście jest jednorazowym umyciem pomnika, pakiet miesięczny czy pakiet sprzątania po pogrzebie. Możemy również wybrać pakiet świąteczny, w którym jak sama nazwa wskazuje, nagrobek jest sprzątany przed świętami Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz Święta Zmarłych.

Sprzątanie grobów Piotrków Trybunalski

Jednak kwiaciarnia Wieniec24 nie zajmuje się tylko sprzątaniem grobów w Piotrkowie Trybunalskim lecz również zadba o jego wygląd. Do każdego wybranego pakietu możemy dołączyć znicz, czy wybraną przez nas wiązankę pogrzebową, którą pracownik umieści na pomniku. Niewiele firm, które zajmują się opieką nad grobami w Piotrkowie Trybunalskim może nam to zaoferować, więc warto wziąć pod uwagę taką możliwość, gdy na przykład nie możemy odwiedzić grobu naszego bliskiego.

Opieka nad grobami Piotrków Trybunalski

Jednak to nie wszystko. Pakiet kwartalny ma w asortymencie wszystko, co reszta wyżej wymienionych, dodatkowo sprzątanie oraz mycie nagrobka  odbywa się, aż cztery razy w roku. Ponadto, w okresie zimowym jest również zapewnione odśnieżanie grobu. Opieka nad grobem w takim wypadku jest bardzo łatwa i prosta. Możemy sami indywidualnie dobrać termin sprzątania lub sprzątania i mycia, a przystępne ceny nie zrujnują naszego budżetu.