Mycie i czyszczenie grobów KOSZALIN

Sprzątanie nagrobków to wyraz szacunku i opieki nad naszymi bliskimi. Symboliczne zapalenie znicza, położenie na płycie kwiatów i utrzymanie pomnika w dobrej kondycji to ważna kwestia dla rodziny oraz bliskich. Niestety, czasem przez niezależne od nas sytuacje życiowe, takie jak przeprowadzka do innego miejsca czy dłuższy wyjazd, utrudniają lub uniemożliwiają regularne czyszczenie nagrobka. Dlatego firma sprzątająca Wieniec24 oferuje efektywne i tanie sprzątanie grobów w mieście Koszalin.

Pakiety – opieka nad grobami Koszalin

Oferujemy usługi sprzątania pomnika w pakiecie miesięcznym, czyli czyszczenie następuje 12 razy w ciągu roku. Poza tym dostępne są opcje takie jak jednorazowe świadczenie, kwartalne oraz możliwość stworzenia własnego grafiku. W każdym serwisie przewidziane jest mycie, sprzątanie i ewentualne odśnieżenie. Zajmujemy się również porządkowaniem otoczenia grobu, czyli wyzbieraniem liści i zagrabieniem ziemi.

Mycie grobów Koszalin – świąteczna usługi sprzątania

W ofercie posiadamy też pakiet świąteczny, który zapewnia czyszczenie 3 razy w roku: przed Wielkanocą, Świętem Zmarłych i Bożym Narodzeniem. Jednorazowa opłata w ciągu roku pozwoli zadbać o wygląd i stan nagrobka przed ważnymi wydarzeniami. Doskonale wiemy, że dla wielu z nas jest to bardzo wyjątkowy czas, w którym szczególnie pragną zadbać o miejsce pochówku swojego bliskiego.

Profesjonalne czyszczenie grobów – Koszalin

Sprzątamy groby za pomocą wody z detergentami, przeznaczonymi do płyty konkretnego grobu, a stosujemy do tego tylko specjalistyczny sprzęt. Ponadto gwarantujemy usunięcie wypalonych zniczy oraz zwiędłych kwiatów. Zamawiając pakiet, mogą Państwo wybrać znicze i kwiaty, które postawimy na pomniku. Wykonujemy też wieńce oraz wiązanki. Ich pełna oferta znajduje się w zakładkach: wieńce pogrzebowe Koszalin i wiązanki pogrzebowe Koszalin.

Po wykonaniu usługi dokumentujemy naszą pracę, robiąc zdjęcie. Dzięki temu otrzymujecie Państwo potwierdzenie, iż sprzątanie nagrobka zostało ukończone.