Mycie i czyszczenie grobów CZĘSTOCHOWA

Sprzątanie nagrobków bliskich jest bardzo ważne – pozwala oddać im cześć, a ponadto stanowi czas na pogłębienie więzi ze zmarłymi. Co w sytuacji, kiedy nie mogą Państwo pozwolić sobie na samodzielne sprzątanie nagrobków?

Częstochowa to miasto znane z bazyliki jasnogórskiej i klasztoru na Jasnej Górze, jednak miejscami kultu są także częstochowskie cmentarze. Aby utrzymać je w jak najlepszej kondycji na wiele lat oraz zachować pamięć o zmarłych, warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie i mycie pomników.

Częstochowa – sprzątanie grobów

Jako firma Wieniec24 oferujemy kompleksową opiekę nad grobami w Częstochowie. Usługi świadczymy na wszystkich nekropoliach miasta, po uzgodnieniu z klientem częstotliwości wizyt oraz zakresu prac.

Oprócz opieki nad grobami dostarczamy również wieńce pogrzebowe w Częstochowie i innych miastach w Polsce. Selekcja wiązanek dostarczanych w Częstochowie jest szeroka – zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji. Kompleksowa opieka nad grobami częstochowskimi obejmuje zapalenie znicza oraz ustawienie wybranej kompozycji na pomniku. Na koniec raportujemy wykonanie usługi sprzątania w postaci dokumentacji zdjęciowej, aby wysłać ją do klienta.

Mycie grobów – Częstochowa – Cena

Sprzątanie grobów w Częstochowie wcale nie musi być drogie. Warto jednak wybrać przedsiębiorstwo, które wykonuje zlecone zadania dogłębnie i wykorzystuje odpowiednie środki do pielęgnacji kamienia. Nie zawsze należy decydować się na tanie sprzątanie grobów. Częstochowa, a właściwie jej mieszkańcy, mogą liczyć na atrakcyjne cenowo, doskonale wykonane usługi jednorazowe lub wielorazowe naszej firmy.

Jednorazowe sprzątanie nagrobków przez naszych specjalistów kosztuje tylko 121 złotych. Na ostateczną cenę wpływa jednak rodzaj grobowca, typ serwisu oraz jego cykliczność. Usługa sprzątania obejmuje usunięcie wypalonych zniczy i starych kwiatów żywych czy sztucznych, a także zamiecenie zanieczyszczeń z pomnika. W okresie zimowym dodatkowo przeprowadzamy odśnieżanie.