DOBRA - WIEŃCE I WIĄZANKI POGRZEBOWE

Wieńce i wiązanki pogrzebowe Dobra

Kwiaciarnia wieniec24.pl zrodziła się z pasji do tworzenia piękna oraz z miłości do kwiatów. Już od ponad dziesięciu lat kwiaciarnia internetowa Dobra zapewnia klientom gustowne i oryginalne kompozycje kwiatowe. Są one wyrazem pamięci i miłości. Oprócz kwiatów ciętych, wieńców, bukietów, wiązanek i dekoracji trumien oferujemy także artykuły dekoracyjne. Kwiaciarnia online Dobra wykonuje wieńce pogrzebowe w różnych formach zarówno cięte kwiaty jaki i sztuczne kwiaty. Przygotowujemy zamówienia indywidualne, wieńce dla firm, biur, hoteli czy urzędów itp. Wieniec pogrzebowy jest jednym z najczęściej wybieranych kompozycji kwiatowych w kwiaciarni internetowej Dobra.  Wieńce kondolencyjne charakteryzują się zazwyczaj dużym rozmachem i są wykonywane na floretach bądź podkładach z iglastych gałązek. Wieńce kondolencyjne są doskonałym rozwiązaniem dla grupy przyjaciół czy kolegów z pracy. Zazwyczaj składane są przez delegacje, czyli osoby wyznaczone przez grupę znajomych. Niemal zawsze do wieńców dołączone są szarfy, na których wykaligrafowane są wyrazy naszej żałoby.

Sztuczne kwiaty, sztuczne wiązanki, sztuczne wieńce na uroczystość pogrzebową Dobra

Zapewne bardzo wielu miłośników kwiatów uznaje stosowanie wyłącznie żywych kwiatów i ozdób dekoracyjnych ze względu na ich naturalny urok i piękny zapach. Zdarzają się jednak sytuacje, w których użycie sztucznych kwiatów jest w pełni uzasadnione i najbardziej rozsądne. Do takich zaliczyć można uroczystości pogrzebowe, szczególnie te, odbywające się w chłodnych miesiącach bądź zimą. Niektóre sztuczne kwiaty do złudzenia przypominają żywe i dopiero po dotknięciu można odróżnić żywe od sztucznych. Coraz częściej sztuczne kwiaty stosowane są do wieńców mieszanych, czyli: zieleń dekoracyjna i sztuczne kwiaty. W bardzo zimny dzień wiązanki i wieńce pogrzebowe wykonane przy użyciu żywych kwiatów z całą pewnością bardzo szybko przemarzną bądź zwiędną. Sztuczne kwiaty będą prezentować się doskonale w każdych okolicznościach pogodowych. Bukiety, wiązanki i wieńce sztuczne ozdobią trumnę nie tylko podczas uroczystości, ale i po niej, dekorując przez długi czas grób osoby zmarłej. Kwiaty sztuczne Dobra przetrwają znacznie dłużej, a co najważniejsze nie będą wymagać żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Niemal zawsze do wieńców dołączone są szarfy, na których wykaligrafowane są wyrazy naszej żałoby.

Szarfy do kwiatowych kompozycji pogrzebowych składają się z dwóch elementów. Na szarfie podkreślamy pokrewieństwo lub uczucie, którym darzymy osobę zmarłą. W drugim wskazujemy osobę, od której pochodzi wieniec. Na szarfach radzimy zamieszczać krótkie teksty, aby napis był duży i czytelny. Przedstawiamy państwu najczęściej wybierane teksy na szarfę.

DOBRA - OFERTA WIEŃCÓW I WIĄZANEK POGRZEBOWYCH. Wiązanki pogrzebowe DOBRA, wieńce pogrzebowe DOBRA, bukiety pogrzebowe DOBRA, kwiaty pogrzebowe DOBRA, kwiaty na pogrzeb DOBRA, wieniec na pogrzeb DOBRA, wiązanka na pogrzeb DOBRA, bukiet na pogrzeb DOBRA

Kwiaciarnia DOBRA, Kwiaciarnia online DOBRA, Kwiaciarnia z dostawą DOBRA, Kwiaciarnia z dostawą kwiatów DOBRA, kwiaciarnia bukiety pogrzebowe DOBRA, Kwiaciarnia kwiaty na pogrzeb DOBRA, Kwiaciarnia wieniec pogrzebowy DOBRA, Kwiaciarnia wiązanka na pogrzeb DOBRA, Kwiaciarnia bukiet pogrzebowy DOBRA, Kwiaciarnia wiązanki pogrzebowe DOBRA